Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Smfr

Anne olacağı günü umutla bekleyen ♡♡♡
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
620
638
Geçen cuma yolk kesesini görmüştük, kalp için pazartesi çağırmıştı. Ben bugün ilaç yazdırmaya gittim ordaki doktor gösterdi ekranda duymadık zararlı diye ama görmekte yetti 💜🌸

Amiin inşallah geçen cuma vajinal görmemiştik, bugün karından gördük
Canimm bende karindan gordukde sesini duymadik o yuzden ozellikle sordum insallah bu hafta duyarizda icim rahatlar biraz goruntusunde isik gibi yanip sonuyo gordumde iste insanoglu doyumsuz olunca🤭canli duysam bu sefer ne baslicak bakalim

Glueckwunsch

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2012
332
601
Arkadaşlar , cuma günü bhcg 651, ptesi 3141 çıktı. Doktor Cuma gününe randevu verdi ultrason için, sanırım dış gebelikten şüpheleniyor. Tek embriyo transfer edilmişti 30 Aralık’ta, bi fikri olan var mı? Yurtdışındayım başka doktora gidemiyorum öyle 😒 biraz korktum açıkçası..

pawlover

Ah güzellik, güzelden daha güzelsin 🐶 🐾
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
10.271
31.637
Canimm bende karindan gordukde sesini duymadik o yuzden ozellikle sordum insallah bu hafta duyarizda icim rahatlar biraz goruntusunde isik gibi yanip sonuyo gordumde iste insanoglu doyumsuz olunca🤭canli duysam bu sefer ne baslicak bakalim
Bana görüntüsü yetti çok şükür 🤩 ben zararlı olduğu için hiç mi dinlemesem kafasında olduğum içindir belki ama. Hayırlısıyla sağlıklarıyla gelsinler inşallah 🤗

srplmtmtk

Allah im ne olur bebeğim benimle olsun🙏😇❤️
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2016
3.575
3.803
30
Geçen cuma yolk kesesini görmüştük, kalp için pazartesi çağırmıştı. Ben bugün ilaç yazdırmaya gittim ordaki doktor gösterdi ekranda duymadık zararlı diye ama görmekte yetti 💜🌸

Amiin inşallah geçen cuma vajinal görmemiştik, bugün karından gördük
Geçen çarşamba benim doktor bebek ve yolk kesesini göremedi sen de cuma sadece yolk kesesini görmüşsün o zaman normal mi 6+0 da hiçbir şey görememesi valla artık her lavabo ya gittim yada her jel dışarı geldiğinde adet oluyorum işte felan diye psikolojim alt üst oldu bir haftadır ya 😔

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-02-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :63.6 Kg. Şimdiki Kilom :68.4 Kg.

nino5585

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2019
401
576
Bana görüntüsü yetti çok şükür 🤩 ben zararlı olduğu için hiç mi dinlemesem kafasında olduğum içindir belki ama. Hayırlısıyla sağlıklarıyla gelsinler inşallah 🤗

niçin zararlıymış onu kim dedi ki size? benim doktorum özellikle kalp atışını duymaya çağırdı bu cuma için mesela? anlamadım bişi :KK57:

Smfr

Anne olacağı günü umutla bekleyen ♡♡♡
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
620
638
Aminnn canim Benimm belkide haklisin sonucta orda gelistigi belli yavrularimizin Allahim hayirla kucagimiza almayida nasip etsin insallah..🤲🤲

pawlover

Ah güzellik, güzelden daha güzelsin 🐶 🐾
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
10.271
31.637
Geçen çarşamba benim doktor bebek ve yolk kesesini göremedi sen de cuma sadece yolk kesesini görmüşsün o zaman normal mi 6+0 da hiçbir şey görememesi valla artık her lavabo ya gittim yada her jel dışarı geldiğinde adet oluyorum işte felan diye psikolojim alt üst oldu bir haftadır ya 😔
Herkesin bünyesi farklı oluyo ben de üzülmüştüm ama rahat olabilmek en güzeli sıkma canınu görürsğn hayırlısıyla bu gidişinde inşallah 🌸
niçin zararlıymış onu kim dedi ki size? benim doktorum özellikle kalp atışını duymaya çağırdı bu cuma için mesela? anlamadım bişi :KK57:
Doktor söyledi, yabancı makalelerde de yazıyo. Ultrason değil ama kalp atışını dinlerken olan ışınlar zararlıymış çok küçükken

srplmtmtk

Allah im ne olur bebeğim benimle olsun🙏😇❤️
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2016
3.575
3.803
30
Herkesin bünyesi farklı oluyo ben de üzülmüştüm ama rahat olabilmek en güzeli sıkma canınu görürsğn hayırlısıyla bu gidişinde inşallah 🌸

Doktor söyledi, yabancı makalelerde de yazıyo. Ultrason değil ama kalp atışını dinlerken olan ışınlar zararlıymış çok küçükken
İnşallah canım 🤲

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-02-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :63.6 Kg. Şimdiki Kilom :68.4 Kg.

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Kalp atışından sonraki kontrol icin ne zaman çağırdılar? Kaçıncı haftada yani?

ys_pasa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2016
256
149
31
Kızlar bugün uyandığımda peçetede kahverengi parçalar görgüm 😞 hemen doktora gittim herhangi bi kanama alanı görmedi proluton depo vurdurdu.. bu neyin nesi ki moralim bozuldu

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Kızlar bugün uyandığımda peçetede kahverengi parçalar görgüm 😞 hemen doktora gittim herhangi bi kanama alanı görmedi proluton depo vurdurdu.. bu neyin nesi ki moralim bozuldu
Benim 1 haftadır var :KK43:(( ne yazık ki az da olsa risk var .... Cuma gidecektim yarına çektik yarın kontrol var benim ....