Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Merve sefa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2017
372
187
Merhaba kızlar, valla ben yerimde duramıyorum artık 😃 daha öncede yazmıştım benim doktorum düzenli hcg artışını gördükten sonra 3 hafta sonraya randevu verdi. Ya çok geç değil mi? Hemşireden öne çekmesini istedim ama bebek anca büyümüş oluyor, diyor. 24 ocak a randevu verdiler 7. Haftam bitmiş oluyor. Bense 2 gün iyiyim 2 gün endişeliyim haliyle bebek var mı yok mu kese var mı? Düşünceler düşünceler. Şu an 5+4 üm. Transferim 23 Aralıktı 5. Gün embriyosu ben başka bi doktora gitsem mi aradan sizce. Yoksa bu stres beni daha kötü etkilicek
Bence git keseyi gor en azindan sonra gene gidersn o zmnda kalbinindinlersn canim banada dr.m 3 hafta sonrasina gel dedi bugun ama keseyi gorduk sonucta seninde icin bi nebze olsun rahatlar 😍

Merve sefa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2017
372
187
İşlerin kötü tarafına eğilmekte üstüme yok ; şimdi de fellik fellik kaybolan ikiz konusuna bakıyorum ya diğeri öbürünü domine ederse 😢😢 bir tane olsun sağlıklı olsun buna da şükür tabi , ama fikir çok korkunç geliyor ....
Allah korsun canim dielimki oyle oldu keseler farkli olunca hic bisey olmuo digerine aagliksiz olan kendi icerde kayboluyor zamanla. Ayni seyi bi yakinim yasamasti ve bebegini aaglikla kucagina aldi. Ama biz kotuyu dusunmeyelim oda saglikli olsun insallah ve sana simsiki baglansin insallah 💞

Merve sefa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2017
372
187
Çok sevindim haftanın en mutlu haberi :) önce kese görünür , embriyo kesenin içinde gelişir o yüzden keseden sonra görünür .... korkma herseyi normal söylemiş doktorun .... kese bile o kadar küçük ki şu anda .... ultrason çok büyütüp gösteriyor ...
Canim bisey sorcam herkes ya kalbi gormus yada yolk bagini gormus ben bir tek kese gordum naska bi dr.a daha gitsemmi

Akcan9189

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2019
72
64
Merhaba kızlar transferden sonraki 32.günüm yarın kalp atışını görmeye gidince nolur bana da dua edinnnn🧚‍♀️🙏🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-02-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 76 gün kaldı.

Hızlı büyümeden dolayı önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin beyni buruşuk, kırışık bir hal alır. Bu buruşukluklara beyin kıvrımları(konvolüsyonlar) denir. Kıvrımlı, buruşuk beyin düz hatlı, kıvrımsız bir beyinden daha çok beyin hücresi içerir ve potansiyel olarak daha kuvvetlidir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 26-28 cm civarında ve ağırlığı yaklaşık 1300-1400 gr.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Merve sefa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2017
372
187
Kızlarr iki tane kesemiz var güzel haberi aldık çok şükür🙈 iki hafta sonra kalp atışı duymaya çağırdı, inşallah onu da güzelce atlatırız♥️
Masallah subanallah 💞 sizin kacinci gununuz ve kese hakkinda yolk kesesi gorunuo fln dedimi yoksa sadece kesemi gorunuyor dedi canim ?🙈