Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Kelebeklerim88

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
278
185
34
Ben 6+0 da duydum perşembe tekrar gidicez onu bekle bunu bekle sinir oldum artık 😞 doğana kadar uyku haram galiba artık
Bende bi keseyi göreyim ozaman ilk baş inşallah Allah kalp atışlarını duymayınca nasip eder ne güzel siz duymuşsunuz hep bekleyiş içerisindeyiz 2 sene olmasını bekledim dahada beklerim inşallah sağlıcakla ilerlesin ama insanda çok sabırsız oluyo bu süreçte 😁

Elakaratas07

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2019
195
173
30
Merhaba kızlar doktordan geliyorum. 12 Aralıkta transfer oldum 5.embriyosuydu. 7 hafta 1 günlük olduk bebek kese her şey normal ama kalp atışını duyamadık doktor çok küçük dedi 1 hafta sonra tekrar gel dedi. Çok üzgünüm
Canım neden üzülüyorsun hersey normal çok şükür 🤲 kalp için daha varmış zaten haftaya duyarsın bebişini biz onları bekledikçe nazlanıyorlar merak etme 😂 saglıcakla kucagına al Allah in izniyle ınsallah

Smfr

Anne olacağı günü umutla bekleyen ♡♡♡
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
637
642
Merhaba kızlar doktordan geliyorum. 12 Aralıkta transfer oldum 5.embriyosuydu. 7 hafta 1 günlük olduk bebek kese her şey normal ama kalp atışını duyamadık doktor çok küçük dedi 1 hafta sonra tekrar gel dedi. Çok üzgünüm
Canimm bende bu hafta tekrar gidecem insallah ayni gun transfer olmusuz bazen gec tutunma olurmus kan degerlerin nasildi ?? 1 hafta sonra duyulur dedi benim dr um

okyanus4289

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
221
199
31
Kızlar bende 5+1 haftalığım şuan kalp atışlarını kaçıncı haftada duyarım çok merak ediyorum perşembe randevum 5+3 oluyorum duyarmıyım acaba
Canim bende 5 +1 im bugun gittim doktora cok şükür kesenin birini gorduk. Kalp atisi 10 gün sonra dedi doktor. Gittiginde duyanlarda varmis ama duymasanda uzme kendini daha cok minicik cunku😍

Elakaratas07

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2019
195
173
30
Kızlar ben transferden sonra hergün çok güzel su içiyordum 3 litre rahat içiyordum. Son 3 gündür içemiyorum midem bulanıyor bu gebelikten kaynaklanıyor sanırım su ıcme istiyorum 1 yudum dan. Sonrası bulantı yapıyor

Ervanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
340
424
Kızlar dün doktordan sonra bende kendime Bi düzen uyguladım. Normalde hep beslediğim sağlıklı beslenmeye adapte ettim kendimi. Bu tedavi surecinde hem stresten hem zaman gecsın dıye bır suru sey yedım 7 kilo falan almışım. Eski dıyetısyenımle görüştüm. Önceden uyguladıım saglıklı yeme surecine başladım hızlıca. Doktoruma da sordum hergun yürüsem sıkıntı var mı dedım. Hayır yürümek koşmak ilişki seyahat yüzmek herşey serbest dedi🤗 diyetisyen imde hamılelık boyunca fazla aldıgı 7 kiloyu yağdan verebilirsin dedı sadece bebegin kilo alacak dedı hadı hayırlısı olsun
Ya ne güzel bu saydıklarının hepsi bana yasak şuan. çok kısa yürüyebiliyorum evde de küçük işler sadece :110:

Ervanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
340
424
iştah durumları sizde nasıl kızlar? ben tedaviye başlamadan 2 ay önce sigarayı bırakmıştım; 1 beden büyüdüm şimdiden resmen. :kızgın: gebeliğin bu kadar başında bu korkutuyor beni. henüzbebek 4 mm, bir de 4 cm olunca düşünemiyorum.. :olamaz: daha önceki gebeliklerinden tecrübeli arkadaşlar bilgilendirsin bizi :KK43:(
Benim iştahımda hiç bi değişme yok tedavinin başından beri hiç kiloda almadım 50 kiloyum. Mide bulantım hiç olmuyo bi gariplik var 🤷🏻sadece ekşi ve ferahlatıcı şeyler yemek istiyorum

nino5585

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2019
401
576
Kızlar ben transferden sonra hergün çok güzel su içiyordum 3 litre rahat içiyordum. Son 3 gündür içemiyorum midem bulanıyor bu gebelikten kaynaklanıyor sanırım su ıcme istiyorum 1 yudum dan. Sonrası bulantı yapıyor

2 gündür su benim de midemi bir acayip yapmaya başladı.

Browni61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
464
577
35
Benim hiçbir belirtim yok, doktora da dedim, herkesin bir olmazmış. Ben haftada 2 gün balık yiyiyorum tabi dip balığı değil. Protein ağırlıklı besleniyorum, arada bir kelle paça yemeye çalışıyorum zorla. Meyve yiyorum. İştahımda hiçbir açılma yok kg almadım henüz.

Blueangel34

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2018
382
645
32
Ben mesleğimi hiç söylemek istemiyorum niye buradasın dersin ama burada herseyden arınıp dertleşmek bütün gerginliğimi alıyor yoksa pozitif bilimle ilgileniyoruz ve bazı gerçekler var ama bir de mucizeler var buna da inanıyorum ben ... bir de hamilelik iyice aptallaştırdı gibi hissediyorum kendimi....
Progesterondan hepsi 😂 sen bi de lohusalık dönemi bak bi kendine 🤣

Elakaratas07

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2019
195
173
30
Benim hiçbir belirtim yok, doktora da dedim, herkesin bir olmazmış. Ben haftada 2 gün balık yiyiyorum tabi dip balığı değil. Protein ağırlıklı besleniyorum, arada bir kelle paça yemeye çalışıyorum zorla. Meyve yiyorum. İştahımda hiçbir açılma yok kg almadım henüz.
Herkes aynı olmaz ki işte benım teyzem hamileyken ölüp biterdi 9 ay hiç kalkamazdı annem çok rahat geçirirdi hep gözümün önüne onlar geliyor tam zıtlardı