Tüp bebek Refahattin Yücel.. Avrupa Şafak Hastanesi

Mucize yolunda

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
456
687
Çok teşekkür ederim ya herşey de bir hayr var işte normalde bu ay başlamış olmam gerekiyordu tedaviye ama kısmet olmadı sonra da benim içime soğukluk girdi 2 senedir çok yoruldum bir kaç ay vücudumu dinlendireyim istedim kaldı öyle
Sizin yazdığinizini görmeden ben memoriale başlamadan herşeyi yazmıştım sayfaya girip okuyabilirsiniz çok eziyet çektim orda

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-01-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 67 gün kaldı.

Bebeğiniz bugün doğmuş olsa, baş parmağı anne karnındayken emilmekten dolayı hissisleşmiş olabilir. Bebeğinizin büyüme hızı yavaşlamış olsada bu evrede bebeğinizin iç organları ve dokuları daha işlevsel olmaya ve gelişmeye devam ediyor. Bu nedenden dolayı, kalsiyum, proteyin, demir, B-Kompleks vitaminleri, çinko, A vitamini, ve kolik asit alımı sizin ve bebeğiniz için hala çok önemlidir. Bebeğinizin kalp atış ritmi dakikada yaklaşık 120-160 arasında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mucize yolunda

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
456
687
benim yumurtalar gayet iyiydi ama tutmadı..ikinci sefer dondurulmuş transfer etti bugün aldım sonucu yine olumsuz
Bence boşuna oraya gidip para ve emek vermeyin
Ben orada 2 aşılama 2 tüp bebek yaptirdim devamlı ilaç yüklemesi yapıldı bir kan tahlili bile yapılmadi yumurtalarım hep çöp oldu 15 kaliteli yumurta ama memoriale gittim daha uygun paraya her kan tahlili ücretsiz çok kontrollü bir şekilde ilaç verilerek tüp bebek yapildu bütün yumurtalarım embriyo oldu ilk transferde tuttu şuan 7 aylık hamileyim ve hala beni bekleyen bir sürü embriyom donduruldu refahattin hoca ve serdar hoca çok iyiler ama laboratuvarları iyi degil birde kontrolsüz ilaç yüklüyorlar paranıza yazık

Bebeğiniz bugün doğmuş olsa, baş parmağı anne karnındayken emilmekten dolayı hissisleşmiş olabilir. Bebeğinizin büyüme hızı yavaşlamış olsada bu evrede bebeğinizin iç organları ve dokuları daha işlevsel olmaya ve gelişmeye devam ediyor. Bu nedenden dolayı, kalsiyum, proteyin, demir, B-Kompleks vitaminleri, çinko, A vitamini, ve kolik asit alımı sizin ve bebeğiniz için hala çok önemlidir. Bebeğinizin kalp atış ritmi dakikada yaklaşık 120-160 arasında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Eslem91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2019
3.395
7.878
Bnde serdar beyin hastasıyım ilk denemem tuttu pozitif diye sevinirken kimyasal gebelik oldu malesef

yagmur1212

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
736
631
Selam kızlar Gaziosmanpaşa Şafak hastanesinde tüp bebek yaptıranlar ve Refahattin hocanın hastası olanlar bizleri bilgi verir misiniz
Canım hastane hakkında bilgim yok seni görünce yazayım dedim❤ Temmuzda tüp bebek yaptırdım ve ilkinde tuttu çok şükür🙏🏻 Darısı başına olsun tez zamanda tedavine başla hiç vakit kaybetme verdiğim en doğru karar diyorum şimdi❤ Allah bu yolda bekleyen herkesin yüzünü güldürsün inşallah

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-04-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 146 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin boyun dibi bölgesinde, göğüs kemiğine doğru, kasık ve üretra (idrar yolu, vücuttaki idrarın dışarı atıldığı tüp) yakınlarında ısı üreten kahverengi yağlar oluşmaya başlar. Kahverengi yağların koruyucu özelliği vardır. Bebeği soğuk ortamlarda sıcak tutar. Kahverengi yağlar yenidoğan bebeklerde olurlar. Yetişkinlerde sadece izleri kalır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm oldu. Ağırlığı ise yaklaşık 300 gr. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Mucize yolunda

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
456
687
Bnde serdar beyin hastasıyım ilk denemem tuttu pozitif diye sevinirken kimyasal gebelik oldu malesef
Benimde orda kimyasal gebelik oldu birde hiç embriyo oluşmuyordu ama şişli memorialde ilk denemede pozitif bir sürü de embriyom donduruldu

Yukarı Alt