Tup bebek tavsiye

akaleli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2015
1.006
487
Merhaba annelik yaşınız kaç acaba sorun neydi sizde
Benim daha önce tüp bebek denemelerim oldu ama tutmamıştı yumurta rezervim azdı yapışıklık varmis rahimde laparoskopi olmam gerekiyordu düşük oranda sperm hareketlilik sıkıntımızda vardı bizde de yok yokmuş ama sağolsun mustafa hoca çok iyi yönetti süreci sayesinde mutlu sonumuz oldu

Sena76

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
44
21
44
Benim daha önce tüp bebek denemelerim oldu ama tutmamıştı yumurta rezervim azdı yapışıklık varmis rahimde laparoskopi olmam gerekiyordu düşük oranda sperm hareketlilik sıkıntımızda vardı bizde de yok yokmuş ama sağolsun mustafa hoca çok iyi yönetti süreci sayesinde mutlu sonumuz oldu
Yaşınız kaçtı en önemlisi yaş diyorlar

Fly23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2019
6
10
27
Size tavsiyem Bülent Tıraş’a gitmemeniz olacak. Çünkü tüp bebek işini ticarete dökmüşler. Biz gittik önce muayene için 620 tl para verdik ve Bülent bey muayene etmedi bile. Beni yanındaki başka bir doktor muayene etti ki inanın 1 dakika bile sürmedi. 620 lirayı sadece Bülent beyin yüzünü görelim diye verdik. Bende problem olmamasına rağmen bir de 680 tl ye özel bir MR kliniğinde HSG çekildim. Bu da yetmezmiş gibi iletişime sadece tüp bebek hemşiresiyle geçebildik o da bizi yanlış yönlendirdi. O kadar kötü muamele ediyorlar ki bir de azarlıyorlar. Doktorlardan çok hemşirelerle muhattap olmak zorunda kalıyorsunuz. Yani anlayacağınız hem akıl sağlığınız hem de maddi durumunuz için Bülent Tıraş’a gitmenizi tavsiye etmem.

aysent

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2018
514
456
42
Size tavsiyem Bülent Tıraş’a gitmemeniz olacak. Çünkü tüp bebek işini ticarete dökmüşler. Biz gittik önce muayene için 620 tl para verdik ve Bülent bey muayene etmedi bile. Beni yanındaki başka bir doktor muayene etti ki inanın 1 dakika bile sürmedi. 620 lirayı sadece Bülent beyin yüzünü görelim diye verdik. Bende problem olmamasına rağmen bir de 680 tl ye özel bir MR kliniğinde HSG çekildim. Bu da yetmezmiş gibi iletişime sadece tüp bebek hemşiresiyle geçebildik o da bizi yanlış yönlendirdi. O kadar kötü muamele ediyorlar ki bir de azarlıyorlar. Doktorlardan çok hemşirelerle muhattap olmak zorunda kalıyorsunuz. Yani anlayacağınız hem akıl sağlığınız hem de maddi durumunuz için Bülent Tıraş’a gitmenizi tavsiye etmem.
canım ben bahçeci kliniğinde tedavi oldum ve ne zaman istesem doktorumla muhattap olabildim. zaten sizin bir doktorunuz oluyor ve her sürecinizde o doktorunuz yanınızda oluyor kendini bu kadar yıpratma derim. ne demek seni azarlıyorlar hem para verip hem laf mı duyacağız

lidyaada

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2019
1
0
Ben Florence Nightingale Şişli'de tedavi oldum. Doktorum Bülent Baysal yeterince bilgili ve donanımlıydı. Çok fazla konuşmuyor ama sorulan her şeyi cevaplıyor.
Fakat hastanenin işleyişi nedeniyle tavsiye etmem. Mesela yumurta toplamadan sonra Şişli Memorial'de tedavi olan arkadaşlarıma hastane yemeği vermişler. O kadar anestezi alıyoruz, aç gidiyoruz, operasyon çıkışı su bile vermediler. Forumlarda okuyorum, kan testi yapılıyormuş transferden, opudan önce vs. ama hiç kan testi yapılmadı bana. Sadece yumurtalığa bakıldı, rahme bakıldı, ilaç o kadar. Transferden sonra yalnızsınız zaten. Diğer çoğu merkez beta hcg'yi kendi hastanelerinde yaptırıyorlar paketin içinde. Florence Nightingale Şişli'ye az da para vermiyorsunuz ama beta hcg siz dışarıda yapıp bilgilendiriyorsunuz. Diğer hastanelerde tuttu diyelim bebeğiniz, kalp atışına kadar ücretsiz muayene ediyorlar sizi. Florence Nightingale Şişli'de ekstradan 300 küsur muayene parası veriyorsunuz. Diğer merkezler kredi kartıyla ödeme yaptırırken burada nakit olması gerekiyor çünkü alınan para 3'e ayrılıyormuş, doktora hastaneye ayrı şeklinde. Size gelen fatura tüm tutar olmuyor ama.
Donmuş embriyo transferi forumlarda okuduğum kadarıyla 2500 - 3500 TL arasında değişiyor ama Florence Nightingale'de dolar üzerinden. 750 dolar. O kadar tırmanırken dolar, bu da insana koyuyor.
Bir de tavsiyem yumurta toplattıktan sonra hemen embriyo transferi olmayın. Israr edin, vücudunuz rahminiz dinlensin, ondan sonra 2 ay geçsin öyle transfer olun.

ELIF GULTEKIN

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
159
30
33
Ben se bu tarz bir hastanede 2 kez tranfer oldum olumsuz oldu .doktorlarla asla görüşemiyorsun.
Ankarada Gurur polat hocaya gittik ALLAHA ŞÜKÜR
İLK deneme de gebeyim .

ELIF GULTEKIN

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
159
30
33
Her sayfaya gurur polat yazmışsınız bana biraz reklam gibi geldiniz
Önce Allahın izniyle sonra gurur polat hoca sayesinde gebe kaldığım için olabilirmi .3 tüp bebek denemesi yaşadım .başıma neler geldi .gurur hocanın ilk denemesinde gebe kaldım .şöyle bişey gurur hoca da ilk denemede gebe kalmasam bile yine ona giderdim .çünkü kimsenin anlamadığı sorunu bende buldu .bunlar basit şeyler değil.
Nasrettin hoca ne demiş bana eşekten düşeni getirin.Allah kimseye yaşarmasın biz eşimle çok çektik maddi manevi

ELIF GULTEKIN

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2019
159
30
33
Her sayfaya gurur polat yazmışsınız bana biraz reklam gibi geldiniz
O iki tranferi yapan hastane doktoru dediki tutun ma olmamasını açıklayamadığı gibi dalga geçer gibi bide Yoğa ya gitmemi önerdi.ki herşeyin Allahtan geldiğine inanan biriyim .evet tutmaya bilir ama biraz vicdan ya .bir kere dahi doktorlar la telde görüşmediler .telefonun başında beklemek çaresizce ne demek .para yı alırken süper devami yok .gurur polat benim güzümde bir numaralı doktor.kimse çekmesin istiyorum ben .gittiğiniz doktorun herseyini araştırın başarılarını,videolarını,bebek fotolarını ve anlaşmalı olduğu hastaneyi .biz çok yaşadık çünkü

Fairytale2

Wait
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
650
950
42
Ben Florence Nightingale Şişli'de tedavi oldum. Doktorum Bülent Baysal yeterince bilgili ve donanımlıydı. Çok fazla konuşmuyor ama sorulan her şeyi cevaplıyor.
Fakat hastanenin işleyişi nedeniyle tavsiye etmem. Mesela yumurta toplamadan sonra Şişli Memorial'de tedavi olan arkadaşlarıma hastane yemeği vermişler. O kadar anestezi alıyoruz, aç gidiyoruz, operasyon çıkışı su bile vermediler. Forumlarda okuyorum, kan testi yapılıyormuş transferden, opudan önce vs. ama hiç kan testi yapılmadı bana. Sadece yumurtalığa bakıldı, rahme bakıldı, ilaç o kadar. Transferden sonra yalnızsınız zaten. Diğer çoğu merkez beta hcg'yi kendi hastanelerinde yaptırıyorlar paketin içinde. Florence Nightingale Şişli'ye az da para vermiyorsunuz ama beta hcg siz dışarıda yapıp bilgilendiriyorsunuz. Diğer hastanelerde tuttu diyelim bebeğiniz, kalp atışına kadar ücretsiz muayene ediyorlar sizi. Florence Nightingale Şişli'de ekstradan 300 küsur muayene parası veriyorsunuz. Diğer merkezler kredi kartıyla ödeme yaptırırken burada nakit olması gerekiyor çünkü alınan para 3'e ayrılıyormuş, doktora hastaneye ayrı şeklinde. Size gelen fatura tüm tutar olmuyor ama.
Donmuş embriyo transferi forumlarda okuduğum kadarıyla 2500 - 3500 TL arasında değişiyor ama Florence Nightingale'de dolar üzerinden. 750 dolar. O kadar tırmanırken dolar, bu da insana koyuyor.
Bir de tavsiyem yumurta toplattıktan sonra hemen embriyo transferi olmayın. Israr edin, vücudunuz rahminiz dinlensin, ondan sonra 2 ay geçsin öyle transfer olun.
Merhaba, çok zaman geçmiş ama ben de aynı merkeze gittiğim için merak ettim denemenizin sonucunu, umarım güzel olmuştur.

akaleli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2015
1.006
487
Valla bende kendi doktorumu önereyim o zaman mustafa bahçeci. Kendisi kesinlikle işinde aşırı başarılı ve tüp bebeğin piri zaten

bahar1143

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2015
209
311
32
4 yıllık evliyim.3 yıldır istememize rağmen doğal yollardan çocuğumuz olmayınca tüp bebek hakkında fikir almaya karar verdik.Internetten araştırarak Pendik Medikal Parkta Doç.Dr Murat Bozkurt'a muayene olmaya karar verdik.Murat hocanın ilgisi,guleryuzu,sanki hastası değil de yakın arkadaşı gibi bizimle sıcak sohbeti,tüp bebek hakkında verdiği bilgiler tedaviye başlama kararimizi hızlandırdı.Tedaviye gonal-f 225 lik dozlarla başladık.10 gün devam ettik.Yumurtaların gerekli olgunluğa ulaşması sonucu çatlatma iğnesini oldum.Yumurta toplama işlemi gece saat 1'e denk geliyordu.Isteselerdi sonraki sabaha birakabilirlerdi,ama Murat hocam ve ekibi gece saat 1 de benim için hastane de hazırdı.Hastaneden biz ayrıldığımızda saat 4 e geliyordu.Geceyi büyük bir ozveriyle benim için orada geçirdiler.Sonuç olarak 19 yumurtam toplandı.17 tanesi uygun oldu ve dollendi.Bugün 6.gundeyiz ve 14 tane embriyo iyi durumda.7 tanesi 1.kalite 😊😊😊Burada çok güzel bir planlama olduğunu düşünüyorum.Ayarlanan ilac dozlari,tam zamanında yapılan yumurta toplama ve embriyolarin gelişimini sağlayan merkez.Şu an rahmi dinlendiriyoruz.Eminimki uygun zaman geldiğinde doktorumuz transferi gerçekleştirecek ve bizde hayırlısıyla bebek sahibi olacağız.Kafamda çok sorular vardı.Ama ılk görüşmeye gittiğimizde bunların hepsi cevap buldu.Ve şimdiye kadar aldığımız sonuçlar çok güzel.Eğer kafasında doktor belirleyemeyen,soru işaretleri olanlar varsa kesinlikle Pendik Medikal Park Doç.Dr.Murat Bozkurt tavsiye ederim.

szryk

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
685
633
38
Konu sahibi medicana beylikdüzünde tüp bebek yapan var mı demiş ama cevap verenlerden bir tanesi sorduğu hastaneden değil 😀😀 Tabiki herkes yazabilir o ayrı ama cidden bir kişi de çıkıp evet ben orda tedavi oluyorum dememiş 🙄 Yani en azından bi fikrimiz olurdu..

sunshine__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2017
1.358
476
Konu sahibi medicana beylikdüzünde tüp bebek yapan var mı demiş ama cevap verenlerden bir tanesi sorduğu hastaneden değil 😀😀 Tabiki herkes yazabilir o ayrı ama cidden bir kişi de çıkıp evet ben orda tedavi oluyorum dememiş 🙄 Yani en azından bi fikrimiz olurdu..
Merhaba beylikdüzünden misiniz?

Yukarı Alt