• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Anket Tüp bebek tedavisinde olduğunuzu çevrenize, ailenize söyler miydiniz? söylediniz mi?

Tüp bebek tedavisinde olduğunuzu çevrenize, ailenize söyler miydiniz? Söylediniz mi?

• Ankete Katılan
    941

Ogretmennhanimm

O gemi bir gün gelecek🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
581
656
Merhaba arkadaşlar .Aslında tam bir dert değil ama aklımı kurcalıyor .Bir iki aya tüp bebeğe başlayacağız .Eşim kimseye söylemeyelim diyor .Ailem annem üzülüyor diyor .Bende söyleme taraftarı değilim ama açıkçası kendi annemin bilmeye hakkı var diye düşünüyorum , saklamam Dİye düşüyorum böyle bir konuyu.Birde çalıştığım kurumda arkadaşlarım var .Rapor alacağım illa ki ara ara .Sonuçta soracaklar , nereye kadar saklayabilirim böyle bir şeyi ? Sizlerden fikir almak istedim .Sorun eşimden kaynaklı ama farketmez bende de olabilirdi .Sorun kendisinde olduğu için değil ama duyulmasını istemiyo.özellikle ailelere söylemek istemiyor .Hadi onu geçtim ama illa ki iş arkadaşlarım ne yapacağım ?

minik kalp0753

Sabırla Mucizemi Bekliyorum
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2018
7.575
17.207
söylemeyin bende söylemedim. ve çok rahat bir tedavi geçirdim soru soran yok naptın ne ettin dien yok tutmadımı ay yazık dien yok akıl veren yok kısaca rahatlık :)
iş yerindekilerede değerlerim çok düşük vitamin vs takviyesi alıyorum iğneyle yada başka bir hastalık üretin adet olmadım cart curt bir çok hastalık var yani söyleyi verin

Ogretmennhanimm

O gemi bir gün gelecek🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
581
656
söylemeyin bende söylemedim. ve çok rahat bir tedavi geçirdim soru soran yok naptın ne ettin dien yok tutmadımı ay yazık dien yok akıl veren yok kısaca rahatlık :)
iş yerindekilerede değerlerim çok düşük vitamin vs takviyesi alıyorum iğneyle yada başka bir hastalık üretin adet olmadım cart curt bir çok hastalık var yani söyleyi verin
Olmadı öyle yapayım ya kimsenin acımasını felan istemiyorum

cutenuse

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2017
494
590
Bence soyleyim ama herkse degil sadece kendi anne babaniza. O süreçte uzun zaman yatıp dinlenmeniz ve yardıma ihtiyacınız olabilir. Ve siz söylemezseniz daha zor durumda kalabilirsiniz.

Ogretmennhanimm

O gemi bir gün gelecek🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
581
656
Bence soyleyim ama herkse degil sadece kendi anne babaniza. O süreçte uzun zaman yatıp dinlenmemiş ve yardıma ihtiyacınız olabilir. Ve siz söylemezseniz daha zor durumda kalabilirsiniz.
Zaten annemden saklamak istemiyorum gerçi aynı şehirde değiliz ama ondan birşey saklamak istemiyorum

minik kalp0753

Sabırla Mucizemi Bekliyorum
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2018
7.575
17.207
Olmadı öyle yapayım ya kimsenin acımasını felan istemiyorum
bide tüp bebek biliniyor ama nasıl olcağı ile ilgili çok soru gelir tedavi süresinde nasıl olcakmış nasıl yapcaklarmış sen zaten heycanlı meraklı olcaksın o tarz sorularla gerginleşebilir stres olabilirsin bu yönlerden de bak

Ogretmennhanimm

O gemi bir gün gelecek🎈
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
581
656
bide tüp bebek biliniyor ama nasıl olcağı ile ilgili çok soru gelir tedavi süresinde nasıl olcakmış nasıl yapcaklarmış sen zaten heycanlı meraklı olcaksın o tarz sorularla gerginleşebilir stres olabilirsin bu yönlerden de bak
Olabilir aynen haklısınız .Sürekli her kafadan bir ses Çıkar

Yukarı Alt