• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Hayyal

Guru
Pro Üye
4 Temmuz 2008
2.194
6.927
Peki nasıl yükselir? Para tuzağı demenizin nedeni nedir?
2 kere tüp bebek tedavisi gördüm, 2. doktorum çok çok iyiydi. Kaldı ki mart ayında gene ona başlayacağım tedavi için. Geçen sene AMH ölçtürmüştüm, bu sene gene ölçtürdüm. Baktım değerler yükselmiş.
Doktorum geçti karşıma, AMH yükselmiş değil diğer değerin yanlışmış dedi.
AMH yükselmez, yumurta kalitesi de prp ile artmaz arkadaşlar. Bunlar para tuzağı, yiyecek içecekle bir nebze belki. Ama dışarıdan yapılan PRP tarzı bir işlem ne alaka yumurta kalitesine etki etsin.
Paranızı çar çur etmeyin lütfen...

Nildmr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2020
34
31
bende ekim ayında yaptırdım prp maslak acıbadem de ocakta kontrol vardı ve tahlil falan yapılmadı açıkcası kötü bi sonuç görürüm belki diye bende başka bir yerde yaptırmak istemedim akışına bıraktım direk tüp bebek tedavisi başlandı ve daha önce hiç yumurta elde edememiştik başka bir merkezde hatta bana donasyon dışında hamile kalamazsın demişti boş yere günaha sevk edilmişim nasıl çökmüştüm :KK43: bülent tıraşla olan bu tedavimde 5 yumurta toplandı ve 3 kaldı. 3 tanesi 3.gün olarak donduruldu şükürler olsun nisan gibi nasip olursa transfer olcak inşallah. bu olay prpnin etkisi midir bilemicem ama aklımda pişmanlık kalmasın diye yaptırmıştım herşeyi denemekte fayda var yoksa ben donasyonu araştırıyordum:KK43:
Canım inşallah olumlu sonuçlar alırsın.bülent tıraş özellikle kendimi ilgileniyor hastaları ile merak ettim çok iyi doktor diyorlar

Meral Kaplanci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Mart 2019
185
85
yok canım kendisi ilgilenmiyormuş hatta grupta prp işlemini yiğit mi yücel mi ne bir doktoru varmış o yapıyormuş demişlerdi

kafakarisik

Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2019
82
48
bende prp yaptırmayı düşünüyorum arkadaşlar, ilerleyen zamanlarda geçmişime dönüp baktığımda keşke şunuda yapsaydım olurmuydu ki diyeceğim bişey kalmasın istiyorum. maddi manevi bütün imkanlarımı zorlayıp elimden geleni yapmaya gayret ediyorum. hepimizin emeklerinin hayırlısıyla karşılığını versin rabbim

bynsyma

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2019
538
256
Merhaba benimde rezervim yaşıma göre düşük sizin amh kaçtı? Prp yi nerde yaptırdınız ne kadara mal oldu ve yan etkisi var mı acaba?
Gecen yil 0.36 dı.muhtemelen dahada düştü acibadem yaptirdim 6000 tl yan etkisi yok sadece bir hafta on gun kadar hafif sancim oldu o kadar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-12-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 215 gün kaldı.

Bebeğinizin retinası artık tam pigmentli. Bebeğinizin hala bir kuyruğu var ve görülüyor ama çok ufalmış ve muhtemelen bu haftasonuna kadar yok olacaktır. Bebeğinizin gövde bacak ve kafasındaki kaslar gelişmeye devam ediyor. Bebeğinizin beyni kol kaslarını ve vücudunu hareket ettirebiliyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Dyg_08

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2020
5
0
bende ekim ayında yaptırdım prp maslak acıbadem de ocakta kontrol vardı ve tahlil falan yapılmadı açıkcası kötü bi sonuç görürüm belki diye bende başka bir yerde yaptırmak istemedim akışına bıraktım direk tüp bebek tedavisi başlandı ve daha önce hiç yumurta elde edememiştik başka bir merkezde hatta bana donasyon dışında hamile kalamazsın demişti boş yere günaha sevk edilmişim nasıl çökmüştüm :KK43: bülent tıraşla olan bu tedavimde 5 yumurta toplandı ve 3 kaldı. 3 tanesi 3.gün olarak donduruldu şükürler olsun nisan gibi nasip olursa transfer olcak inşallah. bu olay prpnin etkisi midir bilemicem ama aklımda pişmanlık kalmasın diye yaptırmıştım herşeyi denemekte fayda var yoksa ben donasyonu araştırıyordum:KK43:

Dyg_08

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2020
5
0
Merhaba benide donasyona yönlendirdiler,yumurta rez az 1 yada 2 yumurta çıkıyor ve boş her denemede,Amh 0,27 ,sizin süreç nasıldı benzer miydi bahsedebilir misiniz? Ben bitkisel destekmi yoksa prp mi yaptırsam bilemedim yani bazı doktorlar uzak durun para tuzağı sonucları belli değil diyor bilemedik ne yapacağımızı😰

Yukarı Alt