Tup bebek transfer negatif

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
1.540
2.065
Merhabalar hanimlar. bugun transferimin 6nci gunundeyim. 5nci gun embiriyosu. Ve negatif cikti erken gebelik testinde. Kibrista bir doktora sordum whatsaptan fazla umut etme ozaman dedi. Fikirlerinize ihtihacim var.

MAHSIMA81

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2018
150
94
İdrar testine kesinlikle güvenme..beklemek istemiyorsan kan tahlili yaptırırsın 2 gün sonra.teknik olarak daha 2-3 gün olmuştur sana tutmalı idrara gecse bile hormon teste güvenme.

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
1.540
2.065
İdrar testine kesinlikle güvenme..beklemek istemiyorsan kan tahlili yaptırırsın 2 gün sonra.teknik olarak daha 2-3 gün olmuştur sana tutmalı idrara gecse bile hormon teste güvenme.
Yani yaniltici olabilir mi. Bizim facede grup var oradakilerde bence negatif diyorlar moralim bozuldu. Cunki bendeki erken gebelik testiydi. 10 hcg den itibaren hesapliyorlar

Bloss

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
2.376
9.382
Eğer tutmadıysa dondurulmuş embriyon var mı ? Birçok yerde ilginç ama dondurulmuşun tutma oranı daha yüksek deniyor.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-07-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 167 gün kaldı.

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

MAHSIMA81

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2018
150
94
Tranaferi tutan arkadaşlar,test tarihinden önce hiç bir belirti hissetmiş ve biliyordum dediniz?yazar mısınız,yanlış belirti aramak ama 🙈😮💕...

Sabr-Sukur-Dua

inşaallah'rımızı, çok şüküre döndür Allahim👶🤲
Pro Üye
2 Ağustos 2018
1.637
4.077
Persembe gunu oldu transfer bugun 7nci gun. Sabah yine gebelik testi yaptim negatif. aama bu sefer adi testlerdendi erken olanlardan dgl.. pek umudum yok.
Transferden sonra 14. Gun kesin sonuc deilmi. 7. Gunde varsada cikmaz zaten. Benim arkadas yeni yaptirdi bu kadar erken test yapmadi

Yukarı Alt