Tüp Bebek Transferi Ağustos 2019

seda1500

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2016
377
317
4.denemem , 5 yıllık evliyiz .😊 umudumu hiç kaybetmedim ben . Sizler de kaybetmeyin ve teslimiyetçi olmak da önemli . Hep hayırlıysa diye bekliyorum . Hala bir gün sonrasını düşünmek istemiyorum çok fazla . İlk denememde de bir kaybım oldu 3,5 aylık. Çok ağladım çok üzüldüm ama rabbim bizim için en güzel olanını düşünüyor zaten elbet . Hayırla kucağımıza almak nasip olsun inşallah hepimizin 🤲
Allah kucağına almak nasip etsin, allah ömrüne can etsin yoldaş etsin 🙏🏼

Yonca___

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2017
1.540
2.807
Allah razı olsun 😊 bugun 10. Günüm . Bakalım Allah hayırlısını nasip etsin inşallah bu sefer sağlıkla kucağıma alırım 🤲
Canim degerin masallah cok yuksek benimde 524 du ikiz olabilir dendi oylede oldu. Seninde ikiz olabilir. Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin

feraheymen

Avuçlarımda saklı duam...
Kayıtlı Üye
28 Mart 2014
4.820
4.439
Bende de ayji gun kesin haberleselim :KK66: ilk transfer bende 3 gun 4 embrio iyi kalite :) sende kac?
Benim de ilk transfer 2 tane 4. Gün embriyosu konuldu . Başından beri sık sık oldu bugün çok olmadı ama arada oluyor anlamadım bende ilaçlardan oluyor herhalde göğüs hassasiyetini çok anlayamıyorum ama dokununca ağrı var sadece şişlik falan yok yani. İnşallah tutunmuşlardır

Umudum-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2017
764
847
Canim degerin masallah cok yuksek benimde 524 du ikiz olabilir dendi oylede oldu. Seninde ikiz olabilir. Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin
Tek çift hiç önemli değil sağlıkla kucağıma alayım inşallah🤲 Bir tane isterken iki tane birden vermesine de çok sevinirim ama tabi ki 🤗 Allah hayırlıysa versin cümlemize 🤲

seda1500

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2016
377
317
Daha bir sonraki günü bile düşünmeye korkarken ettiğiniz dua ile ömrüme can olmasını yoldaş olmasını düşünmek de ne güzeldi 🙏 Allah razı olsun , rabbim kimsenin kucağını boş koymasın 🤲
Benimde tüp bebekle 21 aylık bebeğim var. Anne olmak bizim için ilk iğneyi vurulduğumuz günden sonra hep endişe demek. Embriyo oluşucak mı, tutunacak mı, hamilelik devam edecek mi, sağlıkla doğacak mı. Doğunca diğer bütün anneler gibi devam ediyor endişe. Hep olsun diye dua ediyoruz. Sonrasını hayal edemiyoruz. O yüzsen Sonrasında da mutlu uzun sağlıklı bir ömür diliyorum bebeğiniz ya da bebeklerinizle birlikte ❤

Yukarı Alt