Tüp bebek yaptıran PCOS’lular

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
4.273
3.387
Ne büyük şans tüp bebek için pco 😍 23 toplandı benim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-10-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 69 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 27-29 cm civarında ve bebeğiniz yaklaşık 1400-1500 gr. ağırlığa ulaştı. Bu ay boyunca doktorunuz sizden çeşitli kan testleri isteyebilir. Bu kan testlerinin amacı hamilelik sürecinizin yolunda gidip gitmediğinden emin olmaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
4.273
3.387

Bebeğinizin boyu yaklaşık 27-29 cm civarında ve bebeğiniz yaklaşık 1400-1500 gr. ağırlığa ulaştı. Bu ay boyunca doktorunuz sizden çeşitli kan testleri isteyebilir. Bu kan testlerinin amacı hamilelik sürecinizin yolunda gidip gitmediğinden emin olmaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

MuhendisYas

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2019
140
42
25
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallaahh 🧿😍 rabbim bana da nasip eder inşallaahh 🤲🏻 ben de yeni opu oldum. Bekliyoruz bakalım çok heyecanlı bi süreç😊

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
4.273
3.387
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallaahh 🧿😍 rabbim bana da nasip eder inşallaahh 🤲🏻 ben de yeni opu oldum. Bekliyoruz bakalım çok heyecanlı bi süreç😊
Hadi hayırlısı olsun hakkında inşallah. Kaç toplandı

MuhendisYas

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2019
140
42
25
Ama kaliteleri nasıldır ondan çok korkuyorum işte. Sayı fazla olsa bile kalite iyi olmayabilir diye biliyorum çünkü

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
4.273
3.387
Ama kaliteleri nasıldır ondan çok korkuyorum işte. Sayı fazla olsa bile kalite iyi olmayabilir diye biliyorum çünkü
Yok hepsi Olgun çıkmıyor zaten. Hepsi döllenmiyo kaliteyi daha çok spermle birleşince beraber belirliyorlar. Bu aşamada bence sperm kalitesi daha önemli

MuhendisYas

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2019
140
42
25
Bakalım nasıl ilerleyecek süreç. Her gün arayıp bilgilendireceklermiş☺ Ben ilk kez yaptırıyorum da o yüzden pek bilgim yok bu konularda. Araştırıyorum ☺ Bana rahim dinlendirme yapılacakmış Bir iki ay sonra transfer olacakmış. sana da aynı işlemler mi yapıldı? Ve Bana tavsiye edebileceğin bişeyler var mı 😊

Mucize02

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
148
68
26
Bakalım nasıl ilerleyecek süreç. Her gün arayıp bilgilendireceklermiş☺ Ben ilk kez yaptırıyorum da o yüzden pek bilgim yok bu konularda. Araştırıyorum ☺ Bana rahim dinlendirme yapılacakmış Bir iki ay sonra transfer olacakmış. sana da aynı işlemler mi yapıldı? Ve Bana tavsiye edebileceğin bişeyler var mı 😊
Merhaba canım. Benimde 17 yumurta toplandı 14 tanesi kaliteliydi 13 tanesi döllendi 9 tanesi 5. Gun 1. Kalite embriyo. Dondurduk. Nasipse ağustos sonu transfer. Benim de ilk tedavim, heyecanlı ve aslında stresli bir süreç ama ne kadar rahat olursak o kadar iyi sanırm

MuhendisYas

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2019
140
42
25
Evet inşallah güzel sonuçlar alırız yaa 🥰 bi yandan içim kıpır kıpır bi yandan da hala endişeli garip bi ruh halindeyim 😂 vitamin falan kullanıyor musun bu süreçte peki transferi beklerken

Mucize02

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
148
68
26
Evet inşallah güzel sonuçlar alırız yaa 🥰 bi yandan içim kıpır kıpır bi yandan da hala endişeli garip bi ruh halindeyim 😂 vitamin falan kullanıyor musun bu süreçte peki transferi beklerken
Şimdilik cyclo prognova diye bir ilaç kullanıyorum ama opudan sonra baya ilaç kullandım. Monodoks cetrotide lucrin dostinex bunları kullanmıştım opu sonrasi. Bir sonraki adet döneminde crinone jel ve estrofem e başlayacağım. Heyecanlı bir bekleyiş iyi düşünelim iyi olsun. ❤❤

hiranur3419

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2015
1.956
1.169
Merhaba kızlar bende de pcos var bayram bitince bir aksilik olmazsa tedaviye başlayacağız. Doktorum bana 2 ay rahim dinlendirme dedi. Acaba opu dan hemen sonra olan regl de buna dahil mi

sevgiliseyyah

Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2020
207
257
Merhaba kızlar bende de pcos var bayram bitince bir aksilik olmazsa tedaviye başlayacağız. Doktorum bana 2 ay rahim dinlendirme dedi. Acaba opu dan hemen sonra olan regl de buna dahil mi
Merhaba bana da 2 adet dönemi rahim dinlendirelim dedi. Opudan sonraki 1. Oluyor ve sonraki adetimde transfer için doktora gideceğim.

hiranur3419

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2015
1.956
1.169
Merhaba bana da 2 adet dönemi rahim dinlendirelim dedi. Opudan sonraki 1. Oluyor ve sonraki adetimde transfer için doktora gideceğim.
Geçen ay başlıyorduk aslında ama şaka gibi basit kist gördü doktor büyük. Bu aya kaldı ertelendi inşallah gitmiştir yarın son doğum kontrol hapını içeceğim. Siz hangi aşamadasınız