Tüp Bebek yaptıranlar acil

Fatmanurc7979

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2020
77
62
21
Merhaba arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi görüyorum iğne kullanıyorum bugün sekizinci gün 8 9 tane yumurta oluşmuş 15 m 12 m 13 m 11 m böyle yumurtalar sizce bu ay olurmu yani toplanacak kadar yumurta olmuş mu sizce yaptıranlar bana yardımci olabilir misiniz lütfen

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
2.269
1.649
Canim anladigim kadariyla ignelerin 8. Gunu..bugun benimde 6. Gunumdu kontrolden geldim..soyle anlatiyim doktoruma sordum en az 17mm olmasi gerekiyormus toplanabilmesi icin..bazi kisilerin yumurtalari yavas buyuyo ama bazi kisilerin ise daha cabuk buyuyebiliyo..doktorun ignelere devam demistir muhtemelen..

Fatmanurc7979

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2020
77
62
21
Canim anladigim kadariyla ignelerin 8. Gunu..bugun benimde 6. Gunumdu kontrolden geldim..soyle anlatiyim doktoruma sordum en az 17mm olmasi gerekiyormus toplanabilmesi icin..bazi kisilerin yumurtalari yavas buyuyo ama bazi kisilerin ise daha cabuk buyuyebiliyo..doktorun ignelere devam demistir muhtemelen..
İşte benimde kafama takılan igenye devam değil yerine sonlandiriziz demesi

papatyakokankadin

Dayan! Mucizeler yolda...
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2017
3.104
3.422
Merhaba arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi görüyorum iğne kullanıyorum bugün sekizinci gün 8 9 tane yumurta oluşmuş 15 m 12 m 13 m 11 m böyle yumurtalar sizce bu ay olurmu yani toplanacak kadar yumurta olmuş mu sizce yaptıranlar bana yardımci olabilir misiniz lütfen
benimde bugün 8. günüm sabah gittim kontrole doktor çok yumurya var ama bize 1 tane olması yeter dedi en küçüğü 10 mm di öğlen tekrar gidicem yumurta toplama ne zaman olacak ona karar verecekler

burcikkk

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
1.006
600
33
İşte benimde kafama takılan igenye devam değil yerine sonlandiriziz demesi
evet aralarında bir düzensizlik var ama sonuçta bir kaç gün daha iğne kullanıp ona göre dengelemesi lazım çok büyükleri zaten işine yaramiycak. ben iğneyi 14 gün kullandım yavaş büyüdüler benim ama bir tanesi de 30 mmdi yani. neye göre sonlandırıcakmış ki