tup bebek yaptirmis arkadaslar lutfen bir bakin.....

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
kizlar tup bebekte bilindigi uzere once hormon baskilayici igneyle baslaniyor ve sonrasinda puregon gonalf veya diger ignelr kullaniliyor..bu sonraki ignelere adetinin 2. 3. gunu degilde 8.veya 9. gunu basliyan oldumu aranizda???ne olur cevap bekliyorum....senağlama

ahlal81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Neden öyle oldu benim e2 yüksek çıkmıştı o yüzden adetin 6. günü başlamıştık desenki düşmüşmüydu hayır hatta e2 sonucum artmıştı senin neden öyle başlanıyor canım...

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
canim bilmiyorum ben fransada yasiyorum burda hicbisy ayni degilki zaten ...doktoruna guven diyorlar guveniyorumda ama elimde degil sanki hata yapiyorlar gibi..yani daha ignelere bile baslamadan once hormon baskilayici igne kullanicaksin dediler hemde 10 gun daha sonra puregona baslanicak...bu durumda adetimin 9. gunu falan baslamis oluyorum ignelere ve dolayisiyla onlarin hesaplarina gore tedavim 27 gun falan surecek yani bana adet olmama 3 gun kala transfer yapilacak..cok sacma degilmi bu yaaa....

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
yani bana kan testini ve ultrasonu 10. gun yapacaklar ignelere basladigimin 10. gunu ve adetimin 7 gunu sonrada 8 veya 9. gun puregona basliycam millet 2. 3. gun baslarken..ben zamanini kaciricam hamile kalma donemimin yaaa...

ahlal81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
horon baskılayıcı ilaç kullanılması iyi de bu ilaçtan sonra benim bildiğim kadarıyla adet görmeniz gerekecek ondan sonraki 2 -3. gün başlarsınız sanırım benim bildiğim bu ilaçlardan sonra adet görülaceği...

seherim

MELEKLERİM BENİMLE
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
canım benım aklıma bırşey takıldı sen kac gunde bır adet oluyorsun
ya bak şimdi adetının 21. gunu ıgnelere başlasam 10 gun kullansan 31 eder zaten zaten 28 gunde bır adet görürsen adetının 3. gunu olmuş olur sen nasıl 8-9 hesapladın

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
horon baskılayıcı ilaç kullanılması iyi de bu ilaçtan sonra benim bildiğim kadarıyla adet görmeniz gerekecek ondan sonraki 2 -3. gün başlarsınız sanırım benim bildiğim bu ilaçlardan sonra adet görülaceği...
canim ben bu ilaci kullanmaya baslayinca 7. gunu adet gorucem zaten ama benim hastaneyle randevum 9 gun sonra yani hastane bu ilaci mecbur 14 gun kullanmam gerektigini soyledi yani bu ilaci kullanmaya basliycam adet gorucem adetim biticek ve adetin 8 veya 9. gunu gelicek ben o zaman basliyacagim puregona sorun bu ...

Son düzenleme:

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
canım benım aklıma bırşey takıldı sen kac gunde bır adet oluyorsun
ya bak şimdi adetının 21. gunu ıgnelere başlasam 10 gun kullansan 31 eder zaten zaten 28 gunde bır adet görürsen adetının 3. gunu olmuş olur sen nasıl 8-9 hesapladın
canim 28 gunde bir...ben 19 agustosta basliycam ignelere ve 25 agustosta adet olucam 2 eyluldede kan tahlili ve ultrasonla bakip puregona basla veya baslama diyeceklermis....yani adetin 9. gunu....

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
pardon kizlar ben bu igneleri 10 gun de degil 14 gun kullanacakmisim yaa simdi baktim kagida ... :KK43:( dahada beter yani....

mehay

CANIM OGLUM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
19 agustosta basliycam 14 gun kullanicam yani 2 eylule kadar....

Yukarı Alt