Tüp Bebek Yolculuğum 👶🏻 🍀

Merve

The Yargı Machine
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
14.434
49.964
29
Merhaba arkadaşlar. Evet nihayet yolculuğum başlıyor. Bugün raporum çıktı ilaçlarımı aldım. Gelişmeleri konumda paylaşacağım. 2019 ocakdan beri bebek istiyoruz. Amh düşük bende. (0.64) Eşimin değerler normal. 4 ay klomen tedavisi denendi. Aşılamasız tüpe karar verildi.

20201023_192247.jpg

İlaçlarım bunlar. 2304 tl tuttu. Ve prowomen kullanıyorum. Doktor önerdi.
🍀
Allah hayırlı ebeveyn olabilecek insanlara hayırlı evlatlar nasip etsin. 🤲🏻
🍀

Son düzenleme:

Hulyaylmzalp

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
5.719
16.650
Merhaba arkadaşlar. Evet nihayet yolculuğum başlıyor. Bugün raporum çıktı ilaçlarımı aldım. Gelişmeleri konumda paylaşacağım. 2019 ocakdan beri bebek istiyoruz. Amh düşük bende. (0.64) Eşimin değerler normal. 4 ay klomen tedavisi denendi. Aşılamasız tüpe karar verildi.
Eki Görüntüle 2709693
İlaçlarım bunlar. 2304 tl tuttu.
🍀
🍀
Hakkinda hayirlisi olsun insallah saglikla gebe kalmak ve kucaginiza almak nasip olur

Tokerrr

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2020
734
571
21
Eki Görüntüle 2709693
🍀
🍀
Hadi hayırlısı olsun inşallah yakında güzel haberlerini görürüz 😻

Evva

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Kasım 2019
12.120
41.168
25
Tekrar hayırlı olsun mervecim rabbim emeğinizin karşılığını sağlıklı evlatlarla nasip etsin herşey gönlünce olur inşallah takip edeceğim gelişmelerini 🥰

Msspinkie

Hamd alemlerin Rabbi olan Allah'adır
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
5.214
10.000
Merveee yaaa😪 Ben ve oğlum hep duaciniz inşallah hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim ❤️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-02-2021

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 96 gün kaldı.

Bebeğiniz erkekse, önümüzdeki üç ay içinde bebeğinizin testisleri testis torbasına inecektir. Bebeğinizin gözleri bugünlerde açılmaya başlayacak. Diğer kültürlerde doğum: Filipinlerde, plasentanın bebeğin kardeşi olduğu düşünülür ve gelenek olarak evin altına gömülür daha sonra plesantanın ruhunun gökyüzüne dönceğine inanırlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Selinby61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2019
2.364
1.302
Eki Görüntüle 2709693
🍀
🍀
Bende ayni ilaclari kullandim. 2000 odedik bizde küsüratini almadi eczane. Umarim bu cabalarin ugraslarin guzel sonuclanir. Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🌸🌸

Calcifer

Howls Moving Castle
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Ekim 2014
16.018
62.017
Eki Görüntüle 2709693
🍀
🍀
İnşallah yavrunu kucağına en kısa sürede alırsın🥰🥰
Hayırlı olsun

Merve

The Yargı Machine
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
14.434
49.964
29
Hakkinda hayirlisi olsun insallah saglikla gebe kalmak ve kucaginiza almak nasip olur

Hadi hayırlısı olsun inşallah yakında güzel haberlerini görürüz 😻

Ne zamandır beklediğinize bende şahit oldum burda. Allah bu süreci kolaylaştırsın, ilk denemede kavuştursun bebeğine inşallah 🙏🏻❤️ isteyen herkese de bekletmeden nasip etsin Rabbim

Tekrar hayırlı olsun mervecim rabbim emeğinizin karşılığını sağlıklı evlatlarla nasip etsin herşey gönlünce olur inşallah takip edeceğim gelişmelerini 🥰

Merveee yaaa😪 Ben ve oğlum hep duaciniz inşallah hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim ❤️

Bende ayni ilaclari kullandim. 2000 odedik bizde küsüratini almadi eczane. Umarim bu cabalarin ugraslarin guzel sonuclanir. Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🌸🌸

İnşallah yavrunu kucağına en kısa sürede alırsın🥰🥰
Hayırlı olsun
Allah hepinizden razı olsun canlar. Allah sizlere ve evlatlarınıza hayırlı ömürler versin. Benim gibi anne olmak isteyen kardeşlerime de anneliği nasip etsin. 🤲🏻

Yasnaz

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
5.223
14.292
Hadi hayirli olsun canim cok sevindim insallah ilk denemede kavusursun yavruna🤲

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-07-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 226 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Yasnaz

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
5.223
14.292

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

pimpiriklihanim

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2019
204
2.570
Eki Görüntüle 2709693
🍀
🍀
canım benim rabbim işini kolaylaştırşın ..inşallah çok uzun sürmeden güzel haberler verirsin bize. senin ve senin gibi evlat sahibi olmayı hak eden gerçekten canı gönülden dileyen herkese nasip etsin rabbim .🤗

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :86 Kg. Şimdiki Kilom :79 Kg.

Yasnaz

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
5.223
14.292

ankay48

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2019
670
1.894
27
Eki Görüntüle 2709693
🍀
🍀

Canım adaşım rabbım hakkında hayırlısını nasup etsın bızlere guzel haberlerle gel inşallah

dantelangles

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2017
161
440
İnşallah sürecin sonunda sağlıklı ve mutlu, tatlı bir bebiş kucağınızda olur ☺️

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-06-2021

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 215 gün kaldı.

Bebeğinizin retinası artık tam pigmentli. Bebeğinizin hala bir kuyruğu var ve görülüyor ama çok ufalmış ve muhtemelen bu haftasonuna kadar yok olacaktır. Bebeğinizin gövde bacak ve kafasındaki kaslar gelişmeye devam ediyor. Bebeğinizin beyni kol kaslarını ve vücudunu hareket ettirebiliyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

İlginizi Çekebilir