• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Tüp Bebekçiler Buraya

Seyrannn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mart 2020
146
167
Yaptıran arkadaşlar biz yeni yapacakları biraz bilgilendirsin lütfen 😞 fiyatları zorlukları..

medusares

6. Takım 💪 hadi kızım gitsin 20 kg
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
1.315
2.068
Devlet hastanesinde yaptıracaksanız ilaçlar fazla tutuyor transfer ücreti 800 tl civarında. İlaçlar kişiye göre değişiyor benim 1400 tutmuştu. Tüm testleriniz yapıldıysa sizden ilaç raporu çıkartılacak size ilaçlarınızı aldıktan sonra tedaviniz başlayacak adetliyken sonra sürekli yumurtaların gelişimi takip edilecek ona göre yumurtalarınız toplanacak sonra da transfer 😊

Sabredelim

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2017
1.125
2.007
Kizlar kafam karışık nisanda tüp bebeğe başlayacaklar başlıyacak mısınız bende başlayacaktım fakat hastaneler şuanda karışık sizler neler yapıyorsunuz doktorlarınızla görüşüp başlayacak mısınız yoksa benim gibi bekleyecek mısınız ortalık duruluna kadar

medusares

6. Takım 💪 hadi kızım gitsin 20 kg
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
1.315
2.068
Kizlar kafam karışık nisanda tüp bebeğe başlayacaklar başlıyacak mısınız bende başlayacaktım fakat hastaneler şuanda karışık sizler neler yapıyorsunuz doktorlarınızla görüşüp başlayacak mısınız yoksa benim gibi bekleyecek mısınız ortalık duruluna kadar
Bekleyeceğim 😊 daha sağlıklı bir ortamda hamilelik yaşamak istiyorum. Hem kendim hem bebeğim için

yasemin773

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2016
1.760
1.101
Canım bende testlerimi yaptıracaktim sonraki ayda da yani nisan gibi başlayalım diyorduk
Hatta doktora da gelin dedi testlerinizle birlikte ama yatırmayacağız çünkü tedaviler yardım kalabilir maalesef ondan korktuğumuz için yaptirmadik

Sabredelim

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2017
1.125
2.007
Canım bende testlerimi yaptıracaktim sonraki ayda da yani nisan gibi başlayalım diyorduk
Hatta doktora da gelin dedi testlerinizle birlikte ama yatırmayacağız çünkü tedaviler yardım kalabilir maalesef ondan korktuğumuz için yaptirmadik
Ben başlamıştım yarim kaldı evraklar eko tarihini nisan 13e verdiler insaAllah biter ozmna kadar gitmesem süreç uzayacak en azından elimde olsun diyorum bilmiyorum napicam doktorumu da aramadım arasam gelme der tam zamanında cıktı bu virüs

Yasnaz

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
2.089
8.277
Maddi manevi Ruhen ve bedenen çok zor bir süreç yeni başlayanlar hazırlıklı olsun buna kızlar. öyle İlk denemede hemen olacak diye bir şey de yok çok Ümitli beklemeyin her şeye hazırlıklı olun benim ilk denememde tutmadı hiç üzülmedim 2'de tuttu çok şükür.
Ben de Bahçeci Umut'ta tedavi oldum ilk denemem 20 bin lirayı buldu ikinci için sadece dondurulmuş embriyo transferi olduğum için 6-7 bin lirayı buluyor ilaçlarla birlikte.

Yukarı Alt