T├╝p Bebekle Hamileyim sizede umut olmak istedim­čĺť

MerveNazl

#samsun
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Ocak 2020
82
90
evet k─▒zlar ba┼čl─▒ktada g├Ârd├╝─č├╝n├╝z gibi t├╝p Bebek ile hamile kaldm 2. Denemenizde.
Doktor aray─▒┼č─▒nda olanlar kesinlikle ┼čiddetle tavsiye ederim ki BAH├çEC─░ T├ťP BEBEK MERKEZ─░NDE FULYA ┼×─░┼×L─░ SUBES─░NDE K├ťBRA BOYNUKALIN hocam var sectigime tek bir g├╝n bile pi┼čman olmad─▒m ├žok ilgili ve i┼činin ehli b─▒ insan ├Ânce Rabbim sonra K├╝bra Boynukal─▒n hocam sayeesinde minik fasulyeme kavu┼čtuk ├žok ┼č├╝k├╝r Elhamd├╝lillah ­čĄ▓­čĺť Rabbim isteyen lay─▒k olan herkese nasip etsin ­čĄ▓­čĺť

Korkak ogretmen

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
8 Mart 2019
365
100
30
evet k─▒zlar ba┼čl─▒ktada g├Ârd├╝─č├╝n├╝z gibi t├╝p Bebek ile hamile kaldm 2. Denemenizde.
Doktor aray─▒┼č─▒nda olanlar kesinlikle ┼čiddetle tavsiye ederim ki BAH├çEC─░ T├ťP BEBEK MERKEZ─░NDE FULYA ┼×─░┼×L─░ SUBES─░NDE K├ťBRA BOYNUKALIN hocam var sectigime tek bir g├╝n bile pi┼čman olmad─▒m ├žok ilgili ve i┼činin ehli b─▒ insan ├Ânce Rabbim sonra K├╝bra Boynukal─▒n hocam sayeesinde minik fasulyeme kavu┼čtuk ├žok ┼č├╝k├╝r Elhamd├╝lillah ­čĄ▓­čĺť Rabbim isteyen lay─▒k olan herkese nasip etsin ­čĄ▓­čĺť
Hay─▒rl─▒ olsun ├žok sevindim ad─▒n─▒za in┼č sa─čl─▒kla kucag─▒n─▒za almak nasip olur sizdeki problem neydi t├╝p bebe─če ba┼člad─▒n─▒z bir de maliyet ne kadar tutuyor

Seroglu

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Mart 2020
83
36
27
Merhabalar hay─▒rl─▒ olsun, ne kadara mal oldu acaba fiyat olarak ?

sevgiliseyyah

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 Ocak 2020
201
221
Merhabalar hay─▒rl─▒ olsun in┼čallah ­čž┐ Sorununuz neydi? S├╝re├žte nelere dikkat ettiniz? Tavsiyeleriniz var m─▒?

MerveNazl

#samsun
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Ocak 2020
82
90
Hay─▒rl─▒ olsun ├žok sevindim ad─▒n─▒za in┼č sa─čl─▒kla kucag─▒n─▒za almak nasip olur sizdeki problem neydi t├╝p bebe─če ba┼člad─▒n─▒z bir de maliyet ne kadar tutuyor
Amin in┼čallah ila├žlarla birlikte 15 bin civar─▒ tutuyor. ─░la├žlar─▒ t├╝p Bebek merkeznde de─čilde hastanede yada sa─čl─▒k oca─č─▒nda yazd─▒r─▒rsaniz toplamin yar─▒s─▒ndan az ├╝cret ├Âdersiniz

MerveNazl

#samsun
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Ocak 2020
82
90
Merhabalar hay─▒rl─▒ olsun in┼čallah ­čž┐ Sorununuz neydi? S├╝re├žte nelere dikkat ettiniz? Tavsiyeleriniz var m─▒?
├çok te┼čekk├╝rler ­čĺĽ
Herg├╝n d├╝zenli olarak yumurta yedim kefir i├žtim pekmez yedim. Abes hoplamali ziplamali hareketler yuyapmayarak yukar─▒lara uzanmayarak bol bol dinlenerek temkinli davrandm. Her zaman olaca─č─▒na inan─▒n asla pes etmeyin ├ž├╝nk├╝ morel ├žok ├Ânemli. Ve tedavi boyunca her g├╝n Meryem suresi yasin suresi amme Tebareke okudum kendinizii bol bol okuyun YA VAR─░S YA HAL─░K esmalar─▒n─▒ ├žekin

sadeceMelek

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
31 Temmuz 2017
749
324
36
Amin in┼čallah ila├žlarla birlikte 15 bin civar─▒ tutuyor. ─░la├žlar─▒ t├╝p Bebek merkeznde de─čilde hastanede yada sa─čl─▒k oca─č─▒nda yazd─▒r─▒rsaniz toplamin yar─▒s─▒ndan az ├╝cret ├Âdersiniz
Hay─▒rl─▒ u─čurlu olsun sa─čl─▒kla kuca─č─▒n─▒za al─▒n in┼čallah ­čÖĆ been size ┼čunu sormak istiyorum. Bu gobekten vurulan ila├žlar─▒ da sa─čl─▒k oca─č─▒nda yazd─▒rsak yine fiyat─▒ d├╝┼č├╝yor mu? ─░lk kez duydum bunu ├ž├╝nk├╝.. D├╝nyan─▒n paras─▒ gidiyor ila├žlara

Seyhannehir

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
26 Temmuz 2020
21
7
37
Hay─▒rl─▒ u─čurlu olsun sa─čl─▒kla kuca─č─▒n─▒za al─▒n in┼čallah ­čÖĆ been size ┼čunu sormak istiyorum. Bu gobekten vurulan ila├žlar─▒ da sa─čl─▒k oca─č─▒nda yazd─▒rsak yine fiyat─▒ d├╝┼č├╝yor mu? ─░lk kez duydum bunu ├ž├╝nk├╝.. D├╝nyan─▒n paras─▒ gidiyor ila├žlara
Tan─▒d─▒─č─▒n─▒z bir eczane varsa neredeyse yar─▒ fiyat─▒na al─▒yorsunuz.

MerveNazl

#samsun
Kay─▒tl─▒ ├ťye
13 Ocak 2020
82
90
Bilmiyorum ki o kadar─▒n─▒

Seroglu

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 Mart 2020
83
36
27
T├╝p bebek ila├žlar─▒nda sigorta ge├žmiyor diye biliyorum. Benim kulland─▒─č─▒m Hi├ž bir i─čnede ge├žmiyordu

cerusass

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Haziran 2020
17
7
26
Merhaba ├Âncelikle ge├žmi┼č olsun. Benim 2. Denemem Ve 2 embriyo transferi oldum. 10. G├╝n De─čerim 66 geldi doktor d├╝┼č├╝k oldu─čunu s├Âyl├╝yor. Bilgisi olan var m─▒?