Tüp bebekte 2. şans

demirburc

ALLAH ım şükürler olsun
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba arkadaşlar ilk tüp bebek deneme:KK70::KK70:sinde hayal kırıklığına uğrayıp ikinci için gün sayanlar neler yapıyosunuz burada dertleşelim

zinal

evli mutlu ve çocuksuz :(
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ben 2. için ay sayıyorum heheheheheheh temmuz 2 de negatifle sonuçlanan bi denem geçirdim 2.sinide Rabbim izin verirse mayısta yaptıracagım bakalım herşey kısmet inşallah iyi sonuçlar alırız hepimiz

nisam83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Merhaba bende temmuzda 2,denemede hamıs kalıp sorun oldugu ıcın bebegını erken kaybeden bırıyım
hısteroskopıde anlasıldı banada yer varmı aranızda bayanlar:))))

tupbaby

gelBEBEĞİMgönlümeGEL
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Benide benide aranıza alın bende temmuzda negatif sonuç aldım :KK71:

gncam

şükürler olsun rabbime...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende malesef ekimde negatifi gödüm histereskopi olucam bu ay sonra donmuşları denicem...

zinal

evli mutlu ve çocuksuz :(
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
hepiniz h.geldiniz kızlar aynı şeyleri yaşayacagız yuine desenize nerde yaptırdınız sorunlarınız neydi kızlar sizin

demirburc

ALLAH ım şükürler olsun
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
:KK28:
ben 2. için ay sayıyorum heheheheheheh temmuz 2 de negatifle sonuçlanan bi denem geçirdim 2.sinide Rabbim izin verirse mayısta yaptıracagım bakalım herşey kısmet inşallah iyi sonuçlar alırız hepimiz
zinal cim inşallah 2. de yüzün güler neden mayısa kadar bekliyosun anlamadım çok uzun değilmi süre bana 2 ay sonra gel dediler:KK28::KK28:

demirburc

ALLAH ım şükürler olsun
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Merhaba bende temmuzda 2,denemede hamıs kalıp sorun oldugu ıcın bebegını erken kaybeden bırıyım
hısteroskopıde anlasıldı banada yer varmı aranızda bayanlar:))))
çok üzüldüm canım Allah tez zamanda hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin ...

demirburc

ALLAH ım şükürler olsun
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende malesef ekimde negatifi gödüm histereskopi olucam bu ay sonra donmuşları denicem...
benimde 3 tane donmuş bebişim var 2 ay sonra çağırdılar sabırsızlıkla bekliyorum o günü inşallah bu sefer olacak inanıyorum bu arada genetik testler varmış onlar yapılacak sorun araştırılacak...

Yukarı Alt