Tüp bebekte 5.gün embriyosu

SONURME

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2019
20
12
33
Merhaba arkadaşlar 5. Gün emriyo transferimin 10.gün kontrolü kan değerim 1.2 çıktı yanı negatif ama hala regli olmadım bu şekilde olup kan değeri yükselen varmı herşey çok iyiydi embriyo rahim ama olumsuz lk denemeydi. Dondurulmuş embriyo transfer ettiler 1 ay öncesinde de kızamıkçık aşım yapılmamıştı bebeklere yapılan 3 lü aşı yapıldı neler etkileyebilir diye çok düşünüyorum tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

patuli6153

YeşilBereli 🦅
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
21 Mart 2017
3.785
8.874
27
Merhaba arkadaşlar 5. Gün emriyo transferimin 10.gün kontrolü kan değerim 1.2 çıktı yanı negatif ama hala regli olmadım bu şekilde olup kan değeri yükselen varmı herşey çok iyiydi embriyo rahim ama olumsuz lk denemeydi. Dondurulmuş embriyo transfer ettiler 1 ay öncesinde de kızamıkçık aşım yapılmamıştı bebeklere yapılan 3 lü aşı yapıldı neler etkileyebilir diye çok düşünüyorum tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim
İlaçları bıraktıkdan 10 gün içinde adet olursun

Pelinimben

O artık 'anne' adayı:)
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
4.194
4.988
Geçmiş olsun ilaçları bıraktınız mi .ben bırakınca 6.günümde olmuştum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-11-2020

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 17 gün kaldı.

Rahminizdeki alan sıkıntısı nedeniyle bebeğinizin hareketleri oldukça sınırlıdır. Braxton-Hicks, ya da yanlış doğum kasılmalarında, ağrı karnınızın alt kısmında başlar. Gerçek doğum kasılmaları ise belinizde başlayacak ve ağrı karnınızın alt kısmına yayılacaktır. Artan sırt ağrıları ve adet tipi kramplar doğumun erken belirtileri olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

SONURME

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2019
20
12
33
Teşekkür ederim çok şükür dün oldum baya geliyor rahatladım cumarteside tekrar doktora gideceğim nasipse. Sizin kaçıncı denemeniz

SONURME

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2019
20
12
33
Siper düşüklüğü eşimin yaşı olduğu için hemen tüp bebeğe geçtik bakalım nasip nasıl olur ne zaman olur bilinmez ikinci transferi ne zaman yapar bilmiyorum cumartesi doktordayı sizin neydi acaba

ESTELL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2013
89
11
30
Merhaba kızlar iki gün sonra transfer im var ama ben grip oldum çok korkuyorum bir zararı olur muuu 😢😢lütfen bana yazar mısınız :KK76:

Kbram2017

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2017
789
463
Kalite neydi bilgin var mı canım?

Kbram2017

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2017
789
463
Merhaba kızlar iki gün sonra transfer im var ama ben grip oldum çok korkuyorum bir zararı olur muuu 😢😢lütfen bana yazar mısınız :KK76:
İlaç içemezsin canım transfer öncesindé bende grip oldum içmediğim şey kalmadı transferde iyiydim ama şimdi yine grip oluyorum sanırım :KK43: