Tup bebekte yapıstırma yontemı ile hamile kalanlar

Pemberuyam42

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2019
111
68
Tup bebekte yapıstırma yontemı ile hamile kalanlar varsa bu baslık altında bilgi paylasımı yapalım istedim benim gibi ilk defa deneyeceklerede faydası olur ınsallah

Babydust80

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2019
439
557
Merhaba canım
Bende tam aynı soruyu merak ediyorum yapıştırma yöntem dediğin embryoglue şuan dondurulmuş embriyo transfer için ilaç kullanıyorum büyük ihtimal Kasım ortası transferim olacak doktorum bana bu yöntemi önerdi kararı bana bıraktı ben denemek istiyorum.
Senin hikayen nedir?

Pemberuyam42

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2019
111
68
Merhaba canım
Bende tam aynı soruyu merak ediyorum yapıştırma yöntem dediğin embryoglue şuan dondurulmuş embriyo transfer için ilaç kullanıyorum büyük ihtimal Kasım ortası transferim olacak doktorum bana bu yöntemi önerdi kararı bana bıraktı ben denemek istiyorum.
Senin hikayen nedir?
Canım hayırlısı olsun ilk basta ben ilk transferımı eylul de oldum kimyasalla sonuclandı doktorum hısteroskopı deneyelim dedi onu yaptık ve rahime cızık attı simdi donmus embriyo transferım var estrofem kullanıyorum sali kontrolum var ve ogun yapıstırma teknıgını konusacagız dedi bu biraz aklımı karıstırdı sakıncası varmı diye yaptırıpda olumlu sonucları cok merak ediyorum nasıl bir islem onuda bilmiyorum

Babydust80

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2019
439
557
Canım hayırlısı olsun ilk basta ben ilk transferımı eylul de oldum kimyasalla sonuclandı doktorum hısteroskopı deneyelim dedi onu yaptık ve rahime cızık attı simdi donmus embriyo transferım var estrofem kullanıyorum sali kontrolum var ve ogun yapıstırma teknıgını konusacagız dedi bu biraz aklımı karıstırdı sakıncası varmı diye yaptırıpda olumlu sonucları cok merak ediyorum nasıl bir islem onuda bilmiyorum
Anladım benim de salı gün kontrolum var o gün kararımı vermem lazımki benim için termin edeceklermiş.
Sana rahime çizik atma yöntemi de uygulamış çok duydum bununla ilgili. Bu ağırlı birşey mıdır bana biraz anlatır mısın? Bana daha yapmadı :KK43: Embryoglue gelince bence bir sakıncası yok gibi görünüyor yaptırıp denemekte fayda var.

Babydust80

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2019
439
557
“Yöntemin uygulanması çok basittir. Rahime transfer edilecek embriyo/embriyolar yaklaşık 30 dakika EmbryoGlue’da (Embriyo Yapıştırıcısı) bekletilir ve bu sıvı içerisinde transfer işlemi gerçekleştirilir. Bu yöntemle rahime transfer edilen embriyoların hyaluronan sentezi arttığından rahime tutunmaları için destek sağlanmış olur. Bu yöntem özellikle tekrarlayan tüp bebek başarısızlığı olan hastalarda, anne yaşının 39’dan büyük olduğu durumlarda ve yumurta ve/veya sperme bağlı embriyo kalitesinin iyi olmadığı durumlarda kullanılırken anlamlı bir şekilde başarı sağladığı görülüyor. Herhangi bir yan etkisi de yok” dedi. - Net'den alıntı.

Pemberuyam42

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2019
111
68
2500 odedım 7500 tup bebek ıcın verdim 2000 dondurmaya verdim 3000de bu transferde vereceğim aslında benim hısteroskopıye ihtiyacım yoktu doktor cizik ıcın istedi bunu bu yola gırdın mı maalesef umudun ıcın hersye evet diyorsun sen nerede oluyorsun tedavini kacıncı denemen ne kadar ucret odedın

Yukarı Alt