1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Notu Gizle

Tüp mide ameliyatı lütfen cevap verin!

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular, Estetik cerrahi tecrübeleriniz' forumundadır ve esraasfll tarafından 25 Mart 2016 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2016
    Konu Sahibi : esraasfll
  1. Cute_little_mermaid

Cute_little_mermaid Miyav_su ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    114.615
    Ödül Puanları:
    463
    Bende denizlideyim hiç olmadım imkanın varsa İzmir Eyüp Yeldan var olanlar çok memunun ondan bilgi alabilirsin Canım iyice araştır ben araştırdım ve vazgeçtim umarım herşey istediğin gibi olur

riseros bunu beğendi.
  2. 10 Eylül 2016
  3. teomak

teomak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    76
    Ölen tanıdıklarım oldu 10 yil evvel.suan teknoloji daha iyi ama dr.önermiyor ..mide balon gibi yine büyüyebilir.yiyememek başka yememek başka dır.yiyemekten vitaminsiz kalip saclarınızı dişlerinizi kaybedebilirsiniz hata sagliginizi ama diyetle yememek şıkkında ise saglikli beslenirseniz daha iyi..ameliyattan sonrada spor diet olucaaksa ameliyat olmadan yapın. Aksam 6 dan sonra yemegin ekmegi makarna pilavi hamur islerini cikarin hayatiniDan verirsini.insulin direncinize ve tsh t1 t2 hormonlara guatra baktirin..tedavi olun sorunluysa zayıflaesınız

Miyav_su bunu beğendi.
  4. 16 Ocak 2017
  5. sedamilk

sedamilk xxl dan s bedene tüp mideli yolculuk :) ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    6
    akıl veren çok oluyor ancak işin içinde hormonların etkisindeyken sizi iştahınız yönetir halde kilolar vücuda aşırı yük yaparken spor yap boğazını tut! evet bende oldum bu ameliyatı ve yanında bi sürü hastalıkla hepsinden kurtuldum düşüne varsa bu sayfaya bakarsa ben esefle tavsiye ediyorum.gerçekten durumunuz fazla kilodan çıkıp OBEZİTE HASTALIĞI na dönüştüyse çözümünü bulun!

YENA bunu beğendi.
  6. 1 Mart 2017
  7. karamel99

karamel99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar,arkadaşlar mide ameliyatıyla ilgili 3ay boyunca deli gibi araştırma yaptım izmirdeki doktorlarla ilgili ve herkesten farklı birşey duyup kafam iyice karıştı ama şimdi çok şükür doğru karar verdiğimizi görüyorum öncelikle karataş hastanesine gittik doktor Ersin bey iyi biriydi fakat asistanı çok yapmacık geldi ve oraya kontrole gelen bir bayana çok soğuk davrandı yani ameliyatı yapıncaya kadar güler yüzlü sonrasında neden geldin gibi bir pozisyondu ve hiç hoşlanmadık ayrıca psikolojik destek yok o yüzden orayı tercih etmedik daha sonra Kordon cerrahi tıp merkezinde Türker beyle görüştük çok bilgili ve gayet kibar biri ama psikolojik destek ordada yoktu ve bu ameliyatta psikolojik destek çok önemli ve en son Op.Dr.Tufan Ergençin asistanıyla görüştük ve inanın Doktorla birebir görüşmemize bile gerek kalmadı Ezgi gerçekten çok iyi biri ve işinizde gayet iyi yapan biri Tufan beye zaten söylenebilecek birşey yok gerek kendi gerek ekibi mükemmel ve çok ilgili öncesi ve sonrasında diyetisyen ve psikologla sürekli istediğiniz an bağlantı halindesiniz bu çok önemli bir avantaj ben inanın çok araştırdım ve Tufan bey ve ekibinden daha iyi çok az doktor olduğuna inanıyorum ve kesinlikle İzmirde bu operasyonu yaptıracaksanız kendisiyle mutlaka görüşmenizi öneririm

8. 19 Haziran 2017
  9. bahar73

bahar73 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Seda hn bende yaklaşık 2 ay önce tüp mide ameliyatı oldum çok şükür gayet iyiyim.siz kaç kilo verdiniz yeme düzeniniz nasıl?

10. 28 Haziran 2017
  11. Askaile

Askaile Yine bana hüsran ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    18
    Bende senin gibi bu ameliyati olmak istiyorum ve benn yaşım 24 boyum 1.65 kilom 103 kilodan düşsün artık çırpındıkça dibe batıyorum

12. 8 Temmuz 2017
  13. dsrmsl

dsrmsl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba ben bu ameliyatı kasım 2015 de oldum. Gerçi öyle vücüt kitel indeksi falan uymuyordu ama midemdeki rahatsızlıklar için zaten ameliyat olacaktım ve doktora okadar ısrar ettim ki 39 indeksle ameliyat etti beni ve bugün olsa yine olurum o ameliyatı ama spora daha erken başlarım.

14. 27 Temmuz 2017
  15. ecemsuhasanahmet6735

ecemsuhasanahmet6735 ecemsu hasanahmet HAKAN HATİCE Üye

Beğenildi:
    794
    Ödül Puanları:
    33
    slm izmirde mide ameleyatı ücretsiz olan var mı

16. 28 Temmuz 2017
  17. aysunbinici066

aysunbinici066 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamunaleyküm arkadaşlar ben 40 yaşındayım 3 sene evvel tüp mide ameliyatı oldum 135 kilodan 105 düştüm ve kilo veremiyorum hala diyet yapıyorum çaresiz kaldım ve guatır hastasıyım ilac kullanıyorum ve ekstra kullandığım vitaminlerde var önerileriniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim

18. 21 Kasım 2017
  19. usenmezkalem

usenmezkalem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1