turizm dünyası

dalya05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
24 Ağustos 2008
Mesajlar
272
Emoji Skoru
2
Merkez : Elinizdeki Formları lütfen bize fakslayın -
Şube : Ama ama bunları fakslarsam bende ne kalacak kii..
Merkez : Şube sizin faks makinesi yutuyor mu lan bu kağıdı...!!!


Müşteri : Özel plajdan denize giriliyormu...?
Merkez : Ey güzel Allahim Yarattın niye takip etmiyorsun...

müşteri : Otelimi değiştirin yoksa Ruslar yüzünden karim beni boşayacak...
Merkez : Siz önce davranın karinizi boşayın..


Rehber Kiliseler hakkında bilgi verirken yolcu sorar, Bu kiliseler İsa'dan önce mi sonra mi yapıldı... ( Rehber isi bırakır )


Rehber Meryem Ana hakkında bilgi verir Yolcu Bağırır Yav kardeşim Meryem ana Müslüman degimliydi ne ariyo kilisedekine.. Rehber otobüsten iner... Kaptan Yolcuyu döver..Acikhavada bulunan kul tablalarına sigara kulu uçmasın diye buz koyarlar bu müşterinin dikkatini çeker ve söylenir... Aaa kul tablası uçmasın diye içine buz koymuşlar.Son gün Uçakla gitmekten vazgeçip parasının iadesini isteyen müşteriye bunun olamayacağını anlatmaya çalışan görevli : Efendim olmaz No Show Yersiniz,Müşteri Atılır :Ya kardeşim şov mov istemiyom ben Paramı verin yav..


Müşteri İstanbul'dan Fethiye'ye gidecek. Yoldan arkadaşlarımı alabilir miyiz diye soruyor. Tabi diyor görevli Arkadaşlarınız nerde oturuyor ?
Müşteri :Gaziantep'teMüşteriler eğlence sonrası kahve içmek için garsonu agirir. Masanın Basindaki beş kişi kahveleri söyler : 2 orta 1 Sade
2 de sekerli diye. Garson döner hesabi hangi odaya yazayım der.
Müşterilerden biri; Kahvelerden biri 317 ye yazılsın der, Garson döner :
Hangi kahveyi yazayım...


karadeniz Yayla turu öncesi rehber müşterilerin yanlarına yedek çorap alması konusunda uyarmasına rağmen Yayla donuşu ayaklarını ıslanarak üşümesinden şikayet eden müşteriler dikkatini çeker.Yanlarina giderek ben size özellikle yedek çorap alin dedim neden almadınız diye sorar. Yolcu cevaplar aldık ama biz onları üst üste giydik...
Rehber : Havasından mi suyundan mi anlamadım diye söylene söylene
uzaklaşır..


Müşteri Kemer de bulunan otele rezervasyon yaptıktan bir hafta sonra iptal etmek istemektedir. Sebebi ise Oraya giden arkadaşını balıkların ısırmasıdır.... Tamam der görevli değiştirelim nereyi istiyorsunuz.
Kadının istediği tesis Bir öncekinin 50 metre ilerisidir...
 
Yukarı Alt