Türk kahve makinasi ( elektrikli cezve )

Bxoxgxuxrtlennn

En güzel hediyem...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Selam bayanlar. aranizda elektrikli cezve kullanan var mi? varsa hangi marka ve memnun musunuz? ben almayi düsünüyorum ama hic bi fikrim yok bana bi marka yada model önerebilirseniz sevinirim.
Simdiden tesekkürler....

bergolya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba arkadasım bende almayı dusunuyorum suanda benım ofısımde onlardan var ve ınan cok memnunum yaklasık 5 dk ıcerısınde ıcmeye baslayabılıyorum hemen oluyor. bende alıcam tavsıye ederım ben ofısımde cok memnunum :)

Bxoxgxuxrtlennn

En güzel hediyem...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
hay Allah razi olsun yaaa.bende mesajim unutuldu gitti diyodum:-) isyerinizdeki makina hangi model ve hangi marka acaba? ben arcelik inkine baktim baya bi pahali.söle uygun ama kalitali bise istiyorumda.

sherlocker

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
40
Benim kuzenimde var Arzum marka,fiyatı hiç aklımda değil kusura bakma.Kuzenim çok memnun ve tabi bizde memnunuz,gayet güzel oluyor,bol köpüklü lezzetli...Türk kahvesine düşkün olanlar için süper birşey olsa gerek:)))

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
benimde var ama kullanmiyorum, cezvedeki gibi lezzetli olmuyor bence

sudish

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
walla öğrenci ewinde şu heryerde satılan 1ytl olan dandik makinalardan kullanıoduk hemen yapıo köpüklüde oluo ama kahve pişmiodu ama napıcan final dönemi günde 7-8 kişiye 4-5 posta kahwe yapınca idare edioduk:KK66:

Yukarı Alt