Türkiyede Duymayan Kalmasın

nrsnkma39

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Geçtiğimiz yıl bin çocuğa işitme cihazı hediye eden vakfın Türkiye kolu EMÖV Vakfı, “Türkiye’de Duymayan Kalmasın” kampanyası kapsamında bu yıl içinde bin 500 işitme engelliye daha yardım elini uzatıyor

nrsnkma39

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
ONURSAL Başkanlığını Filiz Akın’ın yaptığı merkezi Amerika’da olan Starkey İşitme Vakfı, ailesinin sosyal güvencesi bulunmayan çocuklara işitme cihazı armağan etmeye devam ediyor.
Türk Sineması'nın ünlü oyuncusu Filiz Akın , kampanyanın genişleyerek devam etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "İşitme cihazına ihitiyaç duyan ve maddi gücü olmayan kişilere ulaşmaya çalışan vakfa katkıda bulunduğum için büyük mutluluk duyuyorum. Bu yılki kampanyanın genişlemesini de sevinçle karşılıyorum" diyor.

nrsnkma39

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
`Dünya İşitebilsin Diye` kampanyası ile 2000 yılından beri yaklaşık 155 bin kişiye işitme cihazı hediye eden Starkey İşitme Vakfı, `Türkiye`de İşitmeyen Kalmasın` adıyla projenin kapsamını genişleterek bin çocuğa daha umut oldu. Starkey İşitme Vakfı Kurucusu Bill Austin ve ekibinin, Starkey`in Türkiye sorumlusu Emin Örnek`in daveti üzerine Türkiye`ye gelmesi onuruna önceki akşam Swiss Otel`de bir gala yapıldı. Geceye, NBA oyuncularından Julius Erving ve Clyde Drexler ile eski NBA oyuncusu BJ Armstrong da katıldı.

FİLİZ AKIN EVSAHİBİ OLDU

İstanbul Valisi Muammer Güler`in eşi Neval Güler ve İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah`ın eşi Hülya Cerrah da davetliler arasındaydı. Vakfın Türkiye`deki yüzü olarak bilinen ve onursal başkanlığını üstlenen Filiz Akın, yaptığı konuşmada kendisinin de rahatsızlığından dolayı bu cihazlardan kullandığını belirterek; "Hiçbir şey duymayan çocukların bu cihazlarla her şeyi duyabilmelerini sağlamak en büyük mutluluk" dedi. Anlamlı gecede, Özgün, Zeliha Sunal, Zeynep Önkaya, Asya ve Vokaliz Grubu sahne aldı. Galada bir de müzayede yapıldı. Uğur Antik`in sahibi Uğur Batur`un yaptığı müzayedede, kaftandan elmas yüzüge kadar kadar 50 parça eser satıldı. Toplanan 100 bin dolar, Starkey İşitme Vakfı`na bağışlandı.

mavi_ay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Ne kdar güzel..Yardımcı olanlardan ALlah razı olsun..
Böyle faliyetler inşallah devam eder.İhtiyacı olan herkese yardımcı olurlar

esmer gxuxzeli

Bismillahirrahmanirrahim"
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
türk insanı bu gibi konularda çok hassas ne güzel bi şeye imza atmişlar yüreklerine sağlık ve sizinde emeğinize sağlık bize bilgelendirdiğinz için canım ablam opt

HeartLess

HUZUR MELEĞİMSİN SEN..
Pro Üye
Emoji Skoru
31
inşallah böyle hayırlı haberleri çok sık duyarız...
sevgiler...

Borzo

Mucizemmm
Pro Üye
Emoji Skoru
5
EMÖV e teşekkürler böyle güzel haberlere toplum olarakta çok ihtiyacımız var...
Yüreklerine sağlık...
Çevrenizde varsa bu durumda birileri bilgilendirelim arkadaşlar..

Lady34

♥Kocasının Bebek'i♥
Pro Üye
Emoji Skoru
4
Geçtiğimiz yıl bin çocuğa işitme cihazı hediye eden vakfın Türkiye kolu EMÖV Vakfı, “Türkiye’de Duymayan Kalmasın” kampanyası kapsamında bu yıl içinde bin 500 işitme engelliye daha yardım elini uzatıyor

işitme engellilerle mi ilgileniyorsunuz merak ettim a.s.

lepi

♥˙·٠•●♥ &#
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
33
EMÖV' e teşekkürler.
Küçücük çocuklar duyamadıkları için konuşmaktan da mahrum kalıyorlar bu yüzden de hem sağır hem

dilsiz gibi yaşamak zorunda kalıyorlar yapılan yardımlar sayesinde doğuştan sağır bir çok çocuk artık

konuşabilecek de.

Yukarı Alt