• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!
Corona Virus Türkiye Vaka Sayısı : 164,769
Corona Virus Türkiye Taburcu Sayısı : 128,947
Corona Virus Türkiye Kayıp Sayısı : 4,563

Korona Virüs COVID-19 testi yaptırdınız mı?

• Ankete Katılan
    1.057

Orman perisi olsam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
996
1.794
Bu video çok güzel bilgiler var.

benim en çok belirttiğim test sayısının azlığı yüzünden farkında olunmayan vakalar var. Bundan da bahsetmiş.

jnci

Hayatımda hiç keşkeler olmasın Allah’ım ❤️
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2018
2.645
3.837
Teşekkürler. Hala daha bu ihtimalin olduğunu düşünüyorum. Sıcaklıkla azalacak. Ama kesin değil malesef. Kesin olması hurafeymiş. Bir ihtimal olması bilimsel. . O bile moralimi düzeltti. O ihtimal bile mutlu etti beni. Yaz önümüzde.
Havanın sıcak olması dedikleri şey aslında güneş..yazın güneş olur ya hani..
güneş demek D vitamini demek d vitamini demekte bağışıklık demek .. yaz ile bağlantısı bu yani Güneş ..

Scener

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2015
3.425
5.739
Test sayisi arttikca yuzde oran da artti. Vaka sayisi hizla artiyor. Insanlar hala parkta sokakta, ne olacak sonumuz bilmem

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-06-2020

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 4 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin göğüs kafesi daha belirgin hale gelecektir. Hem erkek hem kız bebeklerin göğüsleri annelerinden gelen östrojen sebebiyle çıkıntılı olabilir. Hamileliğin bu aşamasında rahim tarafından gelen bir tekme, kucağınızdaki bir kitabı yere düşürebilir. Hamile kadınların %10 unda su gelmesi vakkası yaşanır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

YaKaMoZz-z

❤️10.takım/b.70/gncl.57.4/hdf.57❤️
Pro Üye
1 Mart 2013
9.136
16.082
Test sayisi arttikca yuzde oran da artti. Vaka sayisi hizla artiyor. Insanlar hala parkta sokakta, ne olacak sonumuz bilmem
Allah ıslah etsin gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum 9 yaşında ki oğlum anlıyor dışarı çıkalım teklifinde bile bulunmuyor ne cahil beyinsiz insanlar var rabbim sen sabır ver

ince bilek

velhasıl ALLAH büyüktür
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
16 Temmuz 2010
19.538
36.872
Allah ıslah etsin gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum 9 yaşında ki oğlum anlıyor dışarı çıkalım teklifinde bile bulunmuyor ne cahil beyinsiz insanlar var rabbim sen sabır ver
Günlerdir evden çıkmadığım için herkes benim gibi sanıyordum
Bugün mecburi çıktım heryer doluydu

Yukarı Alt