• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!
Corona Virus Türkiye Vaka Sayısı : 164,769
Corona Virus Türkiye Taburcu Sayısı : 128,947
Corona Virus Türkiye Kayıp Sayısı : 4,563

Korona Virüs COVID-19 testi yaptırdınız mı?

• Ankete Katılan
    1.057

Beyazkugu87

Nirvana
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
730
2.722
Hala sokağa çıkanları gördükçe soluksuz dövmek istiyorum 😠
Ayni binamda bi komşumun annesi babasını bugün binaya giderken gördüm balkondaydim babasi koah hastası yaşları 65yas üstü nasıl dışarı cikabiliyorlar komsum nasıl müsade ediyo aklım almıyor

Benim annem babam 54 yasinda her gun arıyorum baba sokaga cikma diye ama annem çalışıyor bende çok ofkeliyim disarda gezenlere😠

Fatma Aliye

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2016
1.892
3.040
Sitenin parkında çocuklarını oynatıyor sürekli insanlar. Kızım camdan görüp anne şunlara bak dedikçe kahroluyorum. Biz mi abartıyoruz onlar mı tedbirsiz anlamadım. Ben enfekte biri dokunduysa diye risk alamıyorum insanların umurunda bile değil ne evladı ne kendisi
Bizim sitede iki haftadır hiç çocuk yok.. inşallah hava ısınınca da çıkmazlar.. bulunduğum ilçe de geçen haftaya göre bayağı tenhalasmis..

Sanırım insanlar yakın çevresinden duydukça akillanacak..Bir musibet bin nasihat mevzusu..çok üzücü

otur SIFIR

ΛŁŁ -SТΛЯ ---> 26.4.20* Baslangic:62.1 Guncel:61.2
Pro Üye
16 Ekim 2012
32.383
95.878
benim aklıma madde bağımlılığı veya zayıf bünye gibi sebepler de geliyor. Bu genç ölümlerin sayısı az olmakla beraber daha çok ilgi odağı haline geldiğini düşünüyorum, neticede ölüm oranları en fazla yaşlılarda ve kronik hastalığı olanlarda.
Ayni gun 47 yasinda bir adam da ölmüş. Madde bağımlılığı var diyemeyiz. Tek tuk de olsa bu yaş aralıklarında olumler oluyor.

Mormenekse89

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2018
941
963
Sizin gibi düşünüyorum.Zorlama bir olumlama değil bence.. Gerçekçi bir bakış açısı.. Artacağını biliyoruz zaten..

Bu başlık ilk açıldığında ölüm sayısı her gün ikiye katlar deniyordu.ölum oranı az..hiç olmasa keşke.. yapılacak tek şey evde kalmak..beni umutsuzluğa evde kalmayanlar itiyor..
Olu sayisi azmi

Nana

🥺 Nana Kimki Zaten 🥺
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Ekim 2015
24.393
70.658
Bugün yapılan test sonucu gösteriyor ki her 6 kişiden birinde virüs tespit edilmiş 😔

Blue_Black

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
488
913
Test sayımız dün 5.035’ti. BUGÜN 7.286 olarak gerçekleşti. 1.196 yeni tanı kondu. Hastalar ve temas çevreleri izole edildi. 16 hastamızı kaybettik. Bu sonuçlarla can kaybımız 75’e, hasta sayımız 3.629’a ulaştı. Sizi ısrarla tedbirleri uygulamaya davet ediyorum.

Wynonna

Eskiden mazikeen di:)
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
9.418
15.690
7286 da 1196 istatiksel olarak nasil diger gunlere bakildiginda acaba ben cok degilmis diye yorumladim ama bilemedim

Yukarı Alt