• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!
Corona Virus Türkiye Vaka Sayısı : 9,217
Corona Virus Türkiye Taburcu Sayısı : 105
Corona Virus Türkiye Kayıp Sayısı : 131

Sokağa çıkma yasağı ....

• Ankete Katılan
    1.570

Beyazkugu87

10tkm🎈bslngc 81.9gncl 1hdf 75🎈2hdf 69🎈
Kayıtlı Üye
8 Mart 2020
166
910
Hala sokağa çıkanları gördükçe soluksuz dövmek istiyorum 😠
Ayni binamda bi komşumun annesi babasını bugün binaya giderken gördüm balkondaydim babasi koah hastası yaşları 65yas üstü nasıl dışarı cikabiliyorlar komsum nasıl müsade ediyo aklım almıyor

Benim annem babam 54 yasinda her gun arıyorum baba sokaga cikma diye ama annem çalışıyor bende çok ofkeliyim disarda gezenlere😠

Fatma Aliye

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2016
1.892
3.034
Sitenin parkında çocuklarını oynatıyor sürekli insanlar. Kızım camdan görüp anne şunlara bak dedikçe kahroluyorum. Biz mi abartıyoruz onlar mı tedbirsiz anlamadım. Ben enfekte biri dokunduysa diye risk alamıyorum insanların umurunda bile değil ne evladı ne kendisi
Bizim sitede iki haftadır hiç çocuk yok.. inşallah hava ısınınca da çıkmazlar.. bulunduğum ilçe de geçen haftaya göre bayağı tenhalasmis..

Sanırım insanlar yakın çevresinden duydukça akillanacak..Bir musibet bin nasihat mevzusu..çok üzücü

otur SIFIR

ΛŁŁ -SТΛЯ ---> 9.1.19* Baslangic:60.1 Guncel:53.6
Pro Üye
16 Ekim 2012
31.755
94.095
benim aklıma madde bağımlılığı veya zayıf bünye gibi sebepler de geliyor. Bu genç ölümlerin sayısı az olmakla beraber daha çok ilgi odağı haline geldiğini düşünüyorum, neticede ölüm oranları en fazla yaşlılarda ve kronik hastalığı olanlarda.
Ayni gun 47 yasinda bir adam da ölmüş. Madde bağımlılığı var diyemeyiz. Tek tuk de olsa bu yaş aralıklarında olumler oluyor.

Mormenekse89

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2020
260
251
Sizin gibi düşünüyorum.Zorlama bir olumlama değil bence.. Gerçekçi bir bakış açısı.. Artacağını biliyoruz zaten..

Bu başlık ilk açıldığında ölüm sayısı her gün ikiye katlar deniyordu.ölum oranı az..hiç olmasa keşke.. yapılacak tek şey evde kalmak..beni umutsuzluğa evde kalmayanlar itiyor..
Olu sayisi azmi

Nana

🥺 Nana Kimki Zaten 🥺
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Ekim 2015
22.946
66.381
Bugün yapılan test sonucu gösteriyor ki her 6 kişiden birinde virüs tespit edilmiş 😔

Blue_Black

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
262
274
Test sayımız dün 5.035’ti. BUGÜN 7.286 olarak gerçekleşti. 1.196 yeni tanı kondu. Hastalar ve temas çevreleri izole edildi. 16 hastamızı kaybettik. Bu sonuçlarla can kaybımız 75’e, hasta sayımız 3.629’a ulaştı. Sizi ısrarla tedbirleri uygulamaya davet ediyorum.

Wynonna

Eskiden mazikeen di:)
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Aralık 2015
8.710
14.505
7286 da 1196 istatiksel olarak nasil diger gunlere bakildiginda acaba ben cok degilmis diye yorumladim ama bilemedim

BBlair

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mart 2013
2.269
9.998

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-05-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 44 gün kaldı.

Önümüzdeki hafta ve sonrasında doğum beklentisi sebebiyle kan hacminiz artacaktır. Kan hacminizdeki artış ağırlığınıza yaklaşık 900- 1800 gr. ekleyecektir. Vajinal (normal) veya Sezaryan doğum, hangisi olursa olsun, C Vitamini, demir, çinko ve enerji, doğum sonrasında iyileşmenize yardımcı olacaktır. Kat kat giymeniz sizi normalde olduğundan daha sıcak hissettirir. Üçüncü trimesterda cinsel isteğinizde azalma olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt