• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!
Corona Virus Türkiye Vaka Sayısı : 157,814
Corona Virus Türkiye Taburcu Sayısı : 120,015
Corona Virus Türkiye Kayıp Sayısı : 4,369

Korona Virüs COVID-19 testi yaptırdınız mı?

• Ankete Katılan
    997

Nana

🥺 Nana Kimki Zaten 🥺
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Ekim 2015
24.128
69.623

temmuzz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2010
5.206
2.198
Hangi bünyede nasıl etki edeceği belli olmuyor. O yüzden tedbir alınmalı.disarisi artık bana çok garip gelmeye başladı sanki her adım başında bu virüs var ve ben dışarı çıkınca bana bulaşacak gibime geliyor. Bu durumun geçici olacağını düşünüp rahat olmaya çalışıyorum .. herşey nasilda tepetaklak oldu. Dışarı çıkmak rahatça gezmek.meger ne nimetmis

Elalis

Guru
Pro Üye
20 Mart 2017
11.921
45.441
Sitenin parkında çocuklarını oynatıyor sürekli insanlar. Kızım camdan görüp anne şunlara bak dedikçe kahroluyorum. Biz mi abartıyoruz onlar mı tedbirsiz anlamadım. Ben enfekte biri dokunduysa diye risk alamıyorum insanların umurunda bile değil ne evladı ne kendisi
15 yaşındaki kızım okul kapandığından beri evde.psiklojisi alt üst olmuş durumda.az önce çığlık çığlığa şarkı söylüyordu,önce seslendim susar mısın diye,sonra dedim çocuk yaşının üstünde performans gösteriyor bırak bağırsın.dışarıdaki gerizekalılar bir çocuk kadar olamıyorlar
Şuan beraber söylüyoruz :)

NeverOne

Guru
Pro Üye
18 Ekim 2013
16.224
32.062
Testler arttığı için vaka sayısının da aynı oranda artması muhtemel.
Yeter ki halkımız bilinçli olsa.
Evde kal demekle olmuyor ki şartlar evde bırakmıyor:KK43: işe gitmek zorunda olanlar var.
Bu duruma devlet büyükleri daha fazla tedbirli olmak üzere el atmalı.
Aynı oranda artmamış ama ne yazık ki. Bu güne kadar %10 civarında seyrediyordu. Bugünkü sonuçlar %16 civarında:KK43:

Yukarı Alt