TUSa girecekler buraya!

piskKo

Ahirim sensinn…
Pro Üye
19 Mayıs 2013
7.311
3.525
Evet asistanlık yaparken maaşta alınıyor... o kadar yüksek değil, yaşadığın yere göre değişir ama rahat geçinebilirsin ...:KK14:
hmm anladımm..
peki çok teşekkür ediyorum sorularıma cvp buldum sayenizde...
inşAllah en kısa zamanda sınavları kazanır dilediğiniz yere gelirsiniz.. başarılar

keşke bu topic bukadar ıssız kalmasa...

kendikabugunda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2012
279
11
kızlar hepinize kolay gelsin,Allah yardımcınız olsun...Ben doktor değilim ama eşim ve ablam doktor.Ablam kısa sürede kazandı şuan dahiliye uzmanı,eşim 6 yıl pratisyenlik yaptı bende ona tus koçluğu :KK70: sonunda o da kazandı,şimdi genel cerrahi asistanı 1. yılında.Gerçekten konsantre olmanız ve sıkı çalışmanız gerekiyor,zaten bunu biliyorsunuz sizde,sadece motive olmanız lazım ve inanmanız :KK66: ileriki yıllarda kadrolar azalıcakmış o yüzden biran önce kazanmaya bakın...Başarılar ...

Mavi95

B:91 G:71.4 Hdf:67 Boy:176*1 kez mezun yine olacak
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
10.665
11.710
şahsen ben pek çalışmadım yavv o yüzden iyi bi örnek diilim :KK53::KK53:

Ben buna asla inanmam .d Fulle yakın net çıkartmak gerekir tıp kazanmak için öyle her yiğidinde harcı değildir . Bir arkadaş demiş tvnin yüzüne bile bakmadm hocaların yakasına yapışıyordum diye anca böyle kazanılır o o kadar çalışırken siz hiç çalşmadan kazandığnızı kimseye inandıramazsnz .. Çok zekisinizdir anlarm zaten tıp kazanmak için sadece ders çalşmak yetmez zeka da gerekir bence ama çok zeki olup hiç dersin yüzüne bakmayan birisi de kazanamaz ..

Ben gerçekten helal olsun diyorum tıpı kazananlara ve de mezun olanlara ..

pogacaayak

2012- ∞
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2011
8.824
1.105
benim için tercihler yapıldıktan sonra, drtus'ta her gün güncellemelere bakıp, ordakilerin duygu yoğunluklarını hissedip heyecanlarıyla heyecanlanmak çok hoş yaşantılardı. hele sayfanın linkinin göründüğü an :KK9:

umarım mutlu, huzurlu bir asistanlık süreci yaşarsınız kazandıktan sonra da... kazanmakla bitmiyor maalesef.
mobbing uygulamayan arkadaşlar ve hoşgörülü hocalar diliyorum tüm çalışanlara...

TaeYang

Popüler Üye
Pro Üye
24 Şubat 2013
6.601
9.597
benim için tercihler yapıldıktan sonra, drtus'ta her gün güncellemelere bakıp, ordakilerin duygu yoğunluklarını hissedip heyecanlarıyla heyecanlanmak çok hoş yaşantılardı. hele sayfanın linkinin göründüğü an :KK9:

umarım mutlu, huzurlu bir asistanlık süreci yaşarsınız kazandıktan sonra da... kazanmakla bitmiyor maalesef.
mobbing uygulamayan arkadaşlar ve hoşgörülü hocalar diliyorum tüm çalışanlara...

krizsavar sen de dr musun?

tusçular nerdesiniz :))

mutsuzk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2012
74
53
Sizce 14 ay yeter mi TUS için millet deli çalışıyor ben bu sene yattım 3 gündür başladım çalışmaya beşinci sınıfım 44 gün tatil var intern olmama off çok stresim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yukarı Alt