Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Tutkalla Yapılan Oda Takımları

Konusu 'Soru ve İstekleriniz' forumundadır ve Zartalp tarafından 1 Kasım 2010 başlatılmıştır.

1 Kasım 2010
    Konu Sahibi : Zartalp
  1. Zartalp

Zartalp Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    31
    İyi akşamlar mesajlarım yetersız oldugu ıcın resım koyamadım tutkalla yapılan el işlerinden yapmak ıstıyorum tum malzemelerını aldım fakat ip naylon normal 50 numara dantel ıpı dıyor yaptım ıncecık oldu ınternette oyle degıl bu ıste kullanılan ip hangısı bılen varsa yardımcı olursanız sevınırım.. Şimdiden teşekkürler :KK61:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.