• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Tutmayan makyaj

Pembekoala35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2016
4.129
5.890
daha oncede boyle oluyosa cildinizle alakali olabilir.ben bekarken asiri sivilceliydim o yuzden fondotenle yuzumu sivardim:KK66: tabi yuzum hem berbat olurdu hemde makyaj tutmazdi.evlenince 1 yil boyunca fondoten tarzi hic bir makyaj urunu kullanmadim.simdi yuzum tertemiz ve hic oyle kusmuyor makyaji.

defne-28

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2014
16.814
14.709
Ben fondöten üstüne pudra geçiyorum daha uzun kalıyor .
Bir de fondöten cilt tipinize uygun olması önemli .
Elle değil süngerle sürün.

Spizella

Realist
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
27 Ağustos 2017
11.715
24.658
bence fondoteni fazla sürüyor olabilirsiniz.
1 kez pompasına basıp tüm yüzüme sadece o kadarını sürüyorum ben.

sassyassyy

/* TODO: we need to write a title *\
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
5.520
21.032
bir arkadaşım farmasi bb krem kullanıyordu yüzü kadife gibi oluyordu böyle çok hoş bir yapısı vardı. onun yüzünde de hiçbir fondöten durmazdı çok çirkin görünürdü ama farmasiden memnundu. ben denemedim bana fiyatı çok şey geldi yani öyle ürünleri yüzüme sürmem ama sizin benim gibi takıntınız yoksa deneyebilirsiniz.

yamani

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2018
141
65
bir arkadaşım farmasi bb krem kullanıyordu yüzü kadife gibi oluyordu böyle çok hoş bir yapısı vardı. onun yüzünde de hiçbir fondöten durmazdı çok çirkin görünürdü ama farmasiden memnundu. ben denemedim bana fiyatı çok şey geldi yani öyle ürünleri yüzüme sürmem ama sizin benim gibi takıntınız yoksa deneyebilirsiniz.
Evet onu cok duydum ama testeri olmadan alamiyorum. Cunku bazen internetten alip cilt rengimin genellikle koyusu oluyor. Su an en az 3 tane bana uymayan fondoten kenarda duruyor. Acikcasi almaya korkuyorum. Bosuna para vermis gibi oluyorum

sassyassyy

/* TODO: we need to write a title *\
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
5.520
21.032
Evet onu cok duydum ama testeri olmadan alamiyorum. Cunku bazen internetten alip cilt rengimin genellikle koyusu oluyor. Su an en az 3 tane bana uymayan fondoten kenarda duruyor. Acikcasi almaya korkuyorum. Bosuna para vermis gibi oluyorum
hatırlayamadım ücretini ama ucuz o. lancome var mesela yüzünde yokmuş gibi durur ben onu kullanıyorum ama biraz pahalı o yüzden onu boşver şu aşamada. farmasiyi dene ondan sonra bir ara para biriktirip lancome al çünkü onu kullanıp memnun olmayan yok süper bir şey yumuşacık yapıyor cildi ve cidden böyle yokmuş gibi.

musluk suyu

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2013
4.738
13.389
Ben ne zaman makyaj yapmadan güneş kremi sürüp öyle makyaj yapsam daha uzun süre koruyor cildim makyajı. Ama güneş kremini sürüp bi 15 20 dk beklemek gerekiyor.

Bittercoffee

Popüler Üye
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Mart 2016
6.001
11.959
Ben makyaj sabitleyen spreyle çözüm buldum göz makyajım bile taş gibi duruyor. Ne kalemim ne rimelim akmıyor. Tavsiye ederim

Yukarı Alt