• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Tutmayan tüp bebek geçmişi olanlar sizin sebebiniz neydi?

BenNehir

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2020
101
76
Arkadaşlar benim ilk tüp bebek tedavim
Ve transfer sonrası sonuç bekliyorum. Ancak ben bu siteye gelmeden önce tüp bebek için verilen oranları göz önünde tutarak ihtimali oldukça yüksek tutuyor idim.
Ama buraya gelince 2. Denemesi 3. Denemesi olanları gördüm. Neden tutmadı arkadaşlar. Araştırıldı mı?
.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-11-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Melike49

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2017
645
660
Arkadaşlar benim ilk tüp bebek tedavim
Ve transfer sonrası sonuç bekliyorum. Ancak ben bu siteye gelmeden önce tüp bebek için verilen oranları göz önünde tutarak ihtimali oldukça yüksek tutuyor idim.
Ama buraya gelince 2. Denemesi 3. Denemesi olanları gördüm. Neden tutmadı arkadaşlar. Araştırıldı mı?
.
hayirli olsun canım insallah ilk denemende tutar benim 3 denemem olcak kromozonum bozuk çıktı ondan olmadi simdi havuz yontemi yapiyom pgt li bakalim eger saglam embiriyom gelirse transfer olcak yok gelmese iptal senin için hayirlisi olsun canım 🤗

BenNehir

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2020
101
76
hayirli olsun canım insallah ilk denemende tutar benim 3 denemem olcak kromozonum bozuk çıktı ondan olmadi simdi havuz yontemi yapiyom pgt li bakalim eger saglam embiriyom gelirse transfer olcak yok gelmese iptal senin için hayirlisi olsun canım 🤗
Teşekkür ederim 😊 havuz yöntemi nedir acaba? Pgt li ne demek? Çok soru soruyorum :)

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Melike49

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2017
645
660
Teşekkür ederim 😊 havuz yöntemi nedir acaba? Pgt li ne demek? Çok soru soruyorum :)
önemli değil canım rica ederim havuz yontemi iki kez yada üç kez yumurtalari toplayip embiriyo olusturmak hastaligim oldugu icin havuz yontemi yapiyoz saglam embiriyo bulmak için pgt yani genetik yapiliyo onlara saglam varsa diye yani pgt deniliyor cnm🤗

BenNehir

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2020
101
76
önemli değil canım rica ederim havuz yontemi iki kez yada üç kez yumurtalari toplayip embiriyo olusturmak hastaligim oldugu icin havuz yontemi yapiyoz saglam embiriyo bulmak için pgt yani genetik yapiliyo onlara saglam varsa diye yani pgt deniliyor cnm🤗
Anladım çok teşekkür ederim 🤗 kadın hastalıkları bi evren. Sürekli farklı şeyler öğreniyorum

yesim35_88

~Kûn Fe Yekûn~ كُنْ فَيَكُونُ
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2019
132
110
mrblar bnmde 4.denemem olacak pko var bende baska bi sorun bulunmadı embriyoalrımın zayıf olduğu söylenmişti.çok şükür bu kez iyi donduruldu ve yarın transfer hazırlığına başlayacağız allahın izniyle bu kez olacak inanıyorum. :dua:

hacer3426

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
384
139
Benim ilk denememde transfer bile olamadı. 5 folikül vardı 4 toplanıp 3 olgun denildi.ama 1 tane döllendi. O da ilerlemedi. 😔

zemua

Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2019
60
53
merhaba bizim ilkinde tutmadı, herşey çok iyiydi. İkinci de kimyasal gebelik oldu. Nedeni araştırıldı ama bir neden yok. İnşallah sizinki olur ama hiç kıyas etmeden olacagına inanın.

Miniminican

Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
76
32
Herkese merhabalar arkadaşlar bende tüp bebek yaptıracağım şuan gerekli dosya hazırlıkları başladı Mart sonu Nisa’n başı gibi muhtemelen tüp bebek yapılacak 3 defa aşılama yapıldı maalesef negatif ve görünürde hiçbir problem Yok eşimde de bende de herşey normal görünüyor benim gibi sebepsiz olan var mı tüp bebektede olumsuz sonuç almaktan korkuyorum varsa örnekler yazarmısınız lütfen 🙏

Yukarı Alt