Tuvalet temizligi

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
32
Kizlar ben tuvalet ve banyo temizligne cok önem veririm ve klozeti, lavobayi banyoyu domestos veya camasirsuyunla yikayip silmedimi icim rahat etmiyor.:1no2:

Kendimce su yöntemi buldum, bir camsil sisesine domestos (mesela limon ferahligi) koyup üstüne biraz su ekleyip iyce calkaliyorum bu karisimla klozet vs. vs. süper temizleniyor sIkIp biraz beklettikten sonra kagithavlu ile silin tertemiz üstelik bakteri falanda birakmiyor.şakkıdı

Tavsiye ederim.yerimseniben

Sevgilera.s.

chocotripi

çilek reçelim minik kızım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
ben yeni ev hanımı oldum ( annemin evinde temizlik yapmaya benzemiyormuş , öğrencilikte de titiz değil mişim sanırım)
denediğim deterjanlardan en memnun kaldığım domestos oldu bir de cif krem ikisi de dezenfekte konusunda ustalar ama spreylemek aklıma gelmemişti walla süpersinnn

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
32
ben yeni ev hanımı oldum ( annemin evinde temizlik yapmaya benzemiyormuş , öğrencilikte de titiz değil mişim sanırım)
denediğim deterjanlardan en memnun kaldığım domestos oldu bir de cif krem ikisi de dezenfekte konusunda ustalar ama spreylemek aklıma gelmemişti walla süpersinnn
vallaha öyle canim baba evindeki is yapmaya benzemiyor, kendi evin oldumu mecbur A dan Zye herseyi sen yapmak zorundasin kimeseye güvenemezsinki, ehh birde cocukta varsa isin zor, benim ikitane kizim var biri 7 biride 1,5 yasinda inanki bazen sacimi basimi yollasim geliyor yahu bari 1 saat söyle derli toplu dursun ev ama yok ortaligi mahfediyor cadilar-tatlicadiarzu-

Bu spreylemek yöntemi gercekten daha iyi oluyor, hem sürekli ellerimizin camasir suyunla temas etmesi iyi degil ve spreyledigin zaman hertarafa püskürtebiliyorsun.

Hepimize kolay gelsin canim yerimseniben

cilekk

Kücük adamIna asIk..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
gülsüm sultan her sabah ilk isim benim kolozeti ve lavaboyu ovmaktir.. illaki parlak görmek

isterim onlari..banada annem demisti sprey siselerine koy diye,simdi daha rahat oldu temizlemek

birde ben misafir geldimi ve kullandimi hemen arkasindan bi bahaneyle girip kesin sIkarim klozete

domestos filan..yoksa icim cok rahatsiz oluyor,,buda takinti iste.

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
32
Bende öyleyim canim özeliklede WC konusunda, ne biliyim orda tuvalat ihtiyaci görülüyor el yikaniyor banyo yapiliyor yani sürekli bakterilerin olusacagi bir yer oldugu icin mutlaka temiz ve hijyenik olmasi gerek bence.

yesildiyar

Babasının Markvelası
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
arkadaslar bende tualet hastalıgı var evdekı tualette sorun var sanırım bırı gırdımı hemen kokuyor gıbıme gelıyor gunde 2 kez sabah aksam yıkıyorum camasır suyu veya domestos kullandıgımda hanı hayvan ölüsü kokarya aynen oyle kokuyor psıkolojım bozuldu yaa bır arkadasım tualetın musluklarına elleyemedıgını soylemıstı ogunden sonra gıttıgım yerlerde musluklara kalıp sabunlara tualetın kapı kollarına elleyemıyoum sızdede oyle olan var mı? ıcım kalkıyor

nisan annesi

bebegım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
bende bu dediğin kollara peçeteyle açıp kapatıyorum tabi hoş olmayan bakterilerin fazla olduğu yerler burlar dikkatli olmak lazım

BeyzaNur-HH

Elhamdulillah Seni Gönlümde Yar Yanımda Var Edene
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
ben camasirsuyu hastayisim resmen valla
acayip seviorum camasirsuyu ile temislik yapmayi

AskKirintisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
22
Kızlar peki, fayans aralarındaki derz i delmiyormu çamaşır suyu?
Annemin üst komuşusu hergün yıkadığı için aağıya su sızdırmış, işin yoksa uğraş, kullanmayın diyorlar, yani en azından asidinin gitmesi için sulandırın diyorlar ama ne etkisi olacak ki?
Bende şaşırdım ne yapacağımı?
Ama spreyleme işi çok mantıklı geldi, domestos değilde çamaşırsuyu ile yapsak olmazmı acaba bu işi.

atxixka81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
fayansları temizlemek çok zor en iyisi yine çamaşır suyu sipreylede denedim tuz ruhu da deliyor bu kadınları işi zor anacım zorrrrrrrrrrrr

Yukarı Alt