Tüy Dökücü krem Kullanan var mı?

piraye

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Kızlar ben de kasım annesiyim, ekim sonu kasım başı gibi doğurucam inşallah,yalnız şu aralar doğum yaklaştıkça tüy sorununa takıldım çünkü artık karnım haddinden fazla büyüdüğü için kendi başıma bikini bölgesine ne jilet ne de ağda uygulayamıyorum,içime sinen temiz bir ağdacı da bulamadım buralarda, en son çare tüy dökücü kremlere başvurucam ama onlr da kana karıştığı için hamişlere pek önerilmiyor. Siz nasıl çözdünüz bu sorunu merak ettim,kıldan tüyden bi sorunla başınızı ağrıttımsa sorry,ama çok takıldım:eek:

incim34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Kızlar ben de kasım annesiyim, ekim sonu kasım başı gibi doğurucam inşallah,yalnız şu aralar doğum yaklaştıkça tüy sorununa takıldım çünkü artık karnım haddinden fazla büyüdüğü için kendi başıma bikini bölgesine ne jilet ne de ağda uygulayamıyorum,içime sinen temiz bir ağdacı da bulamadım buralarda, en son çare tüy dökücü kremlere başvurucam ama onlr da kana karıştığı için hamişlere pek önerilmiyor. Siz nasıl çözdünüz bu sorunu merak ettim,kıldan tüyden bi sorunla başınızı ağrıttımsa sorry,ama çok takıldım:eek:
bende bu konuda ne yapıcağımı bilmiyorum bilgi veren olursa sevinirim gerçekten :CüvCüv:

beyazmelek

Candan öte,candan ziyade
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Allah Allah hepimiz aynı dertten muzdaribiz sanırım ben de birtek bende var sanıyordum bu sorun hatta ben de soracaktım ne yapabilirim diye. Tüy dökücü kremin zararlı olduğunu biliyorum duymuştum ama artık gerçektende zor oluyor. Ben de malesef yardımcı olamayacağım ama olacak arkadaşların cevabını sabırsızlıkla bekliyorum. Bir de söylemesi ayıp karşıya ayna koyarak yapmaya çalışıyorum biraz daha rahat oluyor siz de deneyin belki faydası olur :eek:

hatzone

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Kızalr bende de aynı dert var, ben ayda bir en fazla iki kere tüy dökücü krem yapıyorum. Ama mecburum yani göbek şişti karnımı göremiyorum. Doktorum çok sık olmamak kaydıyla kullanabilirsin demişti. Ama çok bekletmiyorum gene içim rahat etmiyo

beyazmelek

Candan öte,candan ziyade
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
peki arkadaşlar markada önemli mi bu işte. Yani hangi marka tüy dökücü daha az zarar verir, ya da daha iyidir diyelim?

ozlem24

henuz rutbeye daha var:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
her insana gelmiyor kizlar alerji yapiyor dikkatli olun helede yeni kullanacak olan hatunlar doguma gider ayak birde allah korusun:)

julianne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Benim doktorum bana kabızlık ilacı bile vermedi, çatlak kremi olarak badem yağı önerdi, o kadar doğal yöntemleri önemsiyor yani. Ama bunu sorduğumda kullanabilirsin tüy dökücü kremleri dedi. Ben daha denemedim. Yapabildiğim kadar jiletle yaparım dedim ama artık biraz zor olmaya başladı. Daha önce kullanmıştım. Tıpkı saç boyaları gibi bunun da alerji yapma olasılığının bulunduğunu biliyorum ama bunu önce küçük bir yere sürerek test edebilirsiniz. Zaten içeriğinde yazar.

julianne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Bu arada ben daha önce veet marka kullanmıştım. Hiç beklemiyorsunuz, birkaç dakikada hallediyor

seha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
aynı dertten muzdaribim.annem ben yaparım diyo ama :eek:
tüy dökücü krem hiç kullanmadım ama burda okuyunca aklıma yattı.kullanımı nasıl kızlar
çok cahilim di mi:eek:
kremi sürüp bekleyip su ile duruluyor musunuz nasıl...

Asortie

bun@luzumvar..
Pro Üye
Emoji Skoru
604
ben hep ağdaya gidiyorum ama gidesim yok bu aralar ama zarar veriri diye de korkuyorum ya

Yukarı Alt