Tüylerin Cikma Esnasindaki Kasintiyi Nasil Engelleyebiliriz?

ppapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Bacaklarımı aldıktan 10 gün sonra müthiş bi kaşıntı oluyor dayanamıyorum yani kılların çıkmaya başladığı dönem o kadar çok kaşıyorum ki yara oluyo kanıyo sonra bide aylarca o iz geçmiyo lütfen yardım edin bu herkeste mi oluyo yoksa sadece bende mi kaşımamak için elimden geleni yapıyorum ama dayanamıyorum yardım edin bana :KK43:((

duyguygt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kaşıntı oluyor bende de ama çok az :S ne ile temizliyorsunuz bacaklarınız da tüyleri?

ppapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
ben epilatörle alıyorum. ponza taşını denemek lazım ben bi ara batıklar için yapıyordum ama almadan bi gün önce duş jeliyle dairesel hareketler masaj yapıyordum çıkacağı zaman da yapayım artık

galisra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Evet canım bende de oluyor hem de çok...Yara yaptığım zamanlarda oluyor ve izleri kolay kolay geçmiyor tenim çok hassas zaten..

E

EU1

Ziyaretçi
Ayyy topiği görünce hemen koştummm.
Bende bir kaşnti oluyor çilfiriyorum.şuan bacaklarim yara bere içinde çocuklar gibi.
Demekki ponza taşi kullaniyorsunuz bende mutlaka kullanicam.

noval

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende kaşıntı maduruyum vajinadaki iç mantardan dolayıda olabilirmi kaşıntı
ponza taşı nerde satılır kesin sonuçmu kaşıntıya lütfen bilgilendirin

ppapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
ben ponza taşını denedim yine olmadı geçmiyo kaşıntı 2 gün falan mahvettim bacaklarımı özellikle gece yatınca kaşınıyo. bende yatmadan önce anestol sürüyorum azaltıyo baya kaşıntıyı yani kaşımıycak kadar sabredebilicek kadar az bi kaşıntı oluyo ama kesin çözüm istiyorum şuanda yine kaşınıyo ooff oooffff

esrtml

esra
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
ben ağdadan sonra pudra sürüyorum ve her banyodan sonra özellikle kasıklarıma pudra sürüyorum pudra sürmezsem hem kaşınıyo hemde sivilceler falan çıkıyo dediğiniz gibi yara oluyo 4 5 gün ihmal edeyim pudrayı hemen başlıyo sivilceler kaşıntılar

Yukarı Alt