Tuzlu kahve

adanalxix ebru

sana kocaman aşığım:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
ark.lar çarşamba günü ne alınıcak die konuşmaya gelecekler cuma günüde isteme oluck cuma günü çok kalabalık olur herkese kahve yetiştiremem ben çarşamba günümü yapsm tuzlu kahveyi:)

E

EU1

Ziyaretçi
yok bence istemeye gelindiğinde yaparsın adama verirsin tuzlu kahveyi zaten sadece annesi babası seninkilere verirsin ıvır zıvıra verilmez bece yaaa

fmk

EMANETIYLE TACLANDIRDI...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
37
tuzlu kahve istemeye geldikleri gün verilir aslinda, bende malesef iciremedim okadar kalabaliktiki ve ben heyecanliyim tabi tepsiyi ellime tutdurdular al dagit diye yani ben hazirlamadim kahveleri caylar bu yüzden damat tuzlu kahveden kurtuldu. Carsamba günü dügün icin takilari mi konusacaklar agirlik yani bide gelin alisverisi oluyor üst bas aliniyor. Anneme babama sorduklarinda biz karismayiz dediller bana da sordular siz bilirsiniz ne kadar uygun görürseniz diye cevap verdim... ama nisanlimla konusmustum :-)

NuR_bojuk

kürşad-ela eylül :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kaç kişi gelecek ki bunlar yetiştiremem diyorsunuz?
hem tuzlu kahveyi istemeye geldiklerinde verin bence de çok kalabalık olmaz herhalde

adanalxix ebru

sana kocaman aşığım:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
cnm nişan için kıyafet konuşulacak benm babam hiçbişe istemiyorum ben kim ne yaparsa şanına dedi geçipte kimseye diyemem ben bana şunu alın diye cumarteside amcaoğlunun nişanı olduğu için herkes orda olacak dogl olark baya bi kalaballık olacak

nzlcn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
merhaba arkadaşlar bende yeni sayılırım bu forumda ama çok güzel çok seviyorum....arkadaşalr yarın akşam beni istemeye geliyolar ve aşkımda gelecek bende karasızım bitaneme kahveyi tuzlu mu yapsam yapmasam mı diye kıyamıyorumda ama insanın başına bir defa gelecek olan şeyler bunlar sizce ne yapayım yada başından böle şeyler geçenler yazarsa sevinirim...... zamanda çok kısa ama tatlı telaştan bi girip buraya yazamadım bugüne nasipmiiş kaydirigubbakcemile3

UgurBocugu

CEYİS BAKANI:)
Pro Üye
Emoji Skoru
22
buda sorumu tabıkıde yap kız sonra pısman olun haa kesın yap
ben yapmıstım valla keske daha ck atsaydım bu arada tuz yerıne karabıber daha etkılı kıyamam deme o sana ole bı kıyıyokı

nzlcn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bayağı kalabalık gelecekelr ondan biraz çekiniyorum yoksa benimde yapasım var annemde yok yapma şöle böle diyor bakalım hayırlısıyla bi atlatayım yazarım burdan da inş. sağol arkadaşım cevabın için karabiber haa uygulamak lazım:))

UgurBocugu

CEYİS BAKANI:)
Pro Üye
Emoji Skoru
22
bayağı kalabalık gelecekelr ondan biraz çekiniyorum yoksa benimde yapasım var annemde yok yapma şöle böle diyor bakalım hayırlısıyla bi atlatayım yazarım burdan da inş. sağol arkadaşım cevabın için karabiber haa uygulamak lazım:))
ha bı soru yalnızca kadınlar mı gelcek yok bızde tanısmada kahve yapılmazda ıstemede yapılıyo onu merak ettım az :bbo:

Yukarı Alt