üçlü test

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
Slm kizlar umarim hepiniz iyisinizdir...ben şuan 17+4 haftaliğim...üçlü test için dr um bu ay sonu gibi gel dedi...bende arastirdim 16-22 haftalar arasinda yapiliyormus fakat üçlü testte en iyi sonuc veren haftalar 16 ve 18 haftalar arasiymis...siz yaptirdinizmi hangi haftalarda yaptirdiniz...sonucunuz umarim iyi cikmistir...birde fiyati ne kadar acaba...

A

abaküs

Ziyaretçi
bende 19 .haftamdayım . devlet hastanesinde yaptırdım 3 lü testi en iyi sonuç 16 ve 18 haftalerda alınır biz öyle yapıyoz dedi doktor .2 li testin iyi çıktıysa sorun etme o kadar 3 lü testi.a.s

hayalet55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bende eylülün ilk haftası yaptırıcam.şu an 15 haftalık oldum. kaç günde sonuçlar alınıyor haberi olan varmı

hayalet55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
gittiğim hastanede 2 li test için 20 ytl aldılar diğer testlere para ödenmiyormuş.hastane özel. muayene ücreti 40 ytl

lebis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar bende eylülün beşinde gidicem 3lü test için. ikili testin zamanını kaçırdığımız için yaptıramadık. testi devlet hastanesinde yaptıracağım da bişey soracağım bu testte kan alınmıyor değilmi? sadece ultrasonla bakılıyor.

burcin2684

orkide
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar bende eylülün beşinde gidicem 3lü test için. ikili testin zamanını kaçırdığımız için yaptıramadık. testi devlet hastanesinde yaptıracağım da bişey soracağım bu testte kan alınmıyor değilmi? sadece ultrasonla bakılıyor.
canım benim dr um ilk önce ultrasonla bakıcak ertesi günde hastaneye gidip kan tahlili yaptıracağım , kan veriliyor yani

aybuke07

İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
92
2 li testte hem ultrasona bakıldı hem kan alındı, 3lü test onun daha gelişmiş halidir heralde bilmiyorum ama yine kan alınır sanki, ben cuma günü gidecem, hem testler için hem de cinsiyet öğrenmek için:sm_cool:

derinzlm

canım kızım iyiki varsın
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar ben 2'li test yaptırdım sadece gerçi 3'lü için erken ama benim dr. istersen yaptırısın dedi 3'lü testi . yapılmak zorunda mı acaba o da bilen var mı kafam karıştı yaaa

kerimee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim dktr 2 li testi yaptırırsan 3 lü teste gerek yok dedi zaten 2 li test 3 lüden daha kesin sonuçlar veriyomuş yapılması şart değil dedi kısacası

Yukarı Alt