Ücretsiz Spor Etkinliği/İstanbul

paytakordek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadaşlar bu etkinlik daha önce varmıydı bilmiyorum ama ben yeni duydum ve hemen size haber vermek istedim istanbul büyükşehir belediyesi spor aş ücretsiz ders veriyor yüzme fitnes plates aerobik vs.
yalnız ders saatleri hafta içi ve en geç saat 5 e kadar çalışan bayanlar faydalamaz ama ev hanımları için süper bir fırsat bence kaçırmayın ben çalıştığım için gidemeyeceğim :eek:klava:
bari siz kaçırmayın bilgi için ders verilen yerler saatler kayıt

http://www.sporas.com.tr/

esyn

Guru
Pro Üye
Emoji Skoru
16
Güzel ve faydalı bir hizmet, ücretsiz olması daha da güzel ama çalışan hanımlar istifade edemez saatleri uymaz, duyurun için teşekkürler...............

:smiley-cool:

ASSKIM

sadece KIZIM için:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
24
izmirdedir dıye düşünmüştüm neyse arkadasım sagol.......

nuray_dyn

mucizem 2 yaşında
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
çok teşekkürler arkadaşım.şimdi yürüyor ve spor yapıyorum yine belediyenin semtimize yaptırdığı spor aletlerinde.kışın ne yapacağımı düşünüyodum.bu bilgi çok iyi oldu.

livali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
belediyeler ucretsız olarak ozellikle sabah saatlerinde aerobik dersleri ve toplu yürüyüşler düzenliyorlar hoca eşliğinde.gecen sene boyunca umranıye bolgesınde aerobik eğitmenliği yapdım semtiniz hakkında bilgi verirseniz isteyenlere aerobik seanslarının nerde yapıldıgını soyleyebilirim arkadaslar

ayla_te

Aşk'larıyla çok mutlu (:(Kocişi ve kızı) :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
arkadaşlar istanbul anadolu yakasında oturup kartal hasan doğan spor klübüne giden varmı acaba :/
hafta içi ücretsiz ben kayıt olmaya gittim saglık raporu istendi ve henüz hazırlamadım için başlayamadm önümüzdeki hafta fitnesa gitmeyi düşünüyorum bakalm

Yukarı Alt