Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
  1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Uçuşan Kurdelelerle Dans...

Konusu 'El Emeklerimiz ve Pratik Bilgiler' forumundadır ve sennur tarafından 12 Nisan 2007 başlatılmıştır.

12 Nisan 2007
    Konu Sahibi : sennur
  1. sennur

sennur Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    4 yıl evvel nette gezeken görüp, hayran kaldığım bu işlemeyi çook seviyorum, hala yeni modeller öğreniyor deniyorum. Çook keyifli çoook. işte dekoratif yastık olmak üzere işlemiş olduklarım.
    Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

2. 17 Nisan 2007
  3. kanaviçe

kanaviçe Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    yakından daha da güzel gözüküyo saol
    ben de yapıyodum ama şimdi kurdaleyi kumaştan geçirince gııırç diye bi ses çıkıyo içim gıdıklanıyo:Roflol:

4. 17 Nisan 2007
  5. sennur

sennur Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Sevgili kaneviçe, çok haklısın, kumaş çok gergin olunca yapıyor o sesi...kasnağı birazcık gevşet canım

6. 22 Ocak 2008
  7. 1BukeT

1BukeT Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
  8. 20 Şubat 2008
  9. xoxzlem8181

xoxzlem8181 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    valla helal olsun çok marifetlisiniz ben sadece dantel yapıyorum sıkıldım ondan da acaba bende yapabilirmiyim kursa falan gitmek lazım mı arkadaşlar

10. 2 Mart 2008
  11. zeyno07

zeyno07 Ziyaretçi

harika olmuş cnm ellerine sğlık

12. 2 Nisan 2008
  13. meltem.naz

meltem.naz Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    sanırım kursa gidince daha iyi olur çünkü bende çok beğenmeme rağmen içinden çıkamam diye kurdele işine girmiyorum

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.