Ucuz testler pozitif erken gebelik testi negatif

Katibeeee

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
44
10
Hayırlı bayramlar arkadaşlar . Aylardır bu anı bekliyorum . Günlerdir ayak tabanlarım yanıyor kasık bacak aprım var test yaptım . Önce ucuz olanı yaptım normalde idrarı ceker beyAz kısım kızarır sonra çizgiler belirir ama bende 10-15 saniye c çizgisi bike çıkmadı bembeyaz bekledi . Sonra yavaşça c çıktı sonra t çok sevindim hemen erken gebelik testi aldım ama o negatif . Çok sevinmiştim test mi bozuk ? Ama bebek yoksa neden t çıksın anlam veremedim kafamda deli sorular 😔

Eklentiler

cibilicibilisaksak06

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
1.233
1.072
Hayırlı bayramlar arkadaşlar . Aylardır bu anı bekliyorum . Günlerdir ayak tabanlarım yanıyor kasık bacak aprım var test yaptım . Önce ucuz olanı yaptım normalde idrarı ceker beyAz kısım kızarır sonra çizgiler belirir ama bende 10-15 saniye c çizgisi bike çıkmadı bembeyaz bekledi . Sonra yavaşça c çıktı sonra t çok sevindim hemen erken gebelik testi aldım ama o negatif . Çok sevinmiştim test mi bozuk ? Ama bebek yoksa neden t çıksın anlam veremedim kafamda deli sorular 😔
Benim gözler gitmiş olabilir arkadasim ama prediktor de cizgi görüyorum ama çok hafif

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-07-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 155 gün kaldı.

Bebeğinizin çoğu kemikleri ultrason üzerinde görünecek kadar sertleşti. Bazı kadınlar için gebelikte tuz alımının sınırlandırılması, gebelikte oluşan ödem ve şişliklerin azalmasına yardımcı olabilir. Bu konuda diyetinizde kullandığınız tuz ile ilgili olarak doktorunuzla konuşabilirsiniz. Eğer reflü veya mide yanmasından şikayetiniz varsa, doktorunuza veya ebenize alabilceğiniz güvenli ilaçları sorabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ilkbahar_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2012
729
188
Ucuz test pozitif demissiniz ama pozitif değil. O bir çizgi değil fazla idrar gelmiş dağılmış. Ama umarım birkaç gün sonra yapacağınız bir testte net pozitif görürsünüz belki hamilesinizdir de daha degeriniz yeterince yukselmemistir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-04-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 67 gün kaldı.

Bebeğiniz bugün doğmuş olsa, baş parmağı anne karnındayken emilmekten dolayı hissisleşmiş olabilir. Bebeğinizin büyüme hızı yavaşlamış olsada bu evrede bebeğinizin iç organları ve dokuları daha işlevsel olmaya ve gelişmeye devam ediyor. Bu nedenden dolayı, kalsiyum, proteyin, demir, B-Kompleks vitaminleri, çinko, A vitamini, ve kolik asit alımı sizin ve bebeğiniz için hala çok önemlidir. Bebeğinizin kalp atış ritmi dakikada yaklaşık 120-160 arasında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

PeLushbaby

👑 Dont’t be late for anything ...👑
Pro Üye
Anneler Kulübü
17 Ağustos 2019
1.870
1.995

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-05-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 100 gün kaldı.

Bugünlerde genellikle bebeğinizin kaşları ve kirpikleri oluşmuştur. Önümüzdeki birkaç gün içinde bebeğinizin tırnakları iyice belirginleşecektir. Bebeğinizin tınakları büyürken sizin tırnaklarınızda çok hızlı büyüyor olacaktır. Bunun sebebi metobolizmanızın hızlı çalışmasıdır. Güçlü, sağlıklı ve uzuk tırnaklar metobolizmanızdaki ve dolaşım sizteminizdeki gelişimin göstergesidir. Eğer önceden sezeryan doğumu yaşadıysanız, SSVD (Sezeryan sonrası vajinal doğum) düşünmelisiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt