Ufukta mezar taşımı görüyorum ama nikah masası göremiyorum.

Hungary

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
305
563
Ufukta mezar taşımı görüyorum hatta adımı soyadımı falan ama nikah masasına oturduğumu göremiyorum... hatta bu işsizlikle ve sefillikte mezar taşından önce bir gün bir mucize olurda zengin olurum yurt dışına çıkarım diye düşünüp alacağım pasaportun bile hayalini kurabiliyorum ona bile ihtimal veriyorum ama vesikalık fotomu bir aile cüzdanında dahi hayal edemiyorum.
32 yaşıma gireceğim 7 milyarlık dünya nüfusunda benimle aynı frekansta, beni sevebilecek benimde kendisini sevebileceğim, elimden tutup bırakmayacak birini bulmak neden bukadar imkansız...
Neden bulduklarım beni incitmek için elinden geleni yapıp yarı yolda bırakanlar... ?

Son düzenleme:

Hungary

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2019
305
563
Ay yapmayin ya bir evlilik icin mi bunca arabesk laf?
İssizseniz zaten once is bulun,evlilik sonraya kalsin. Cok da sart degil ya gerci evlilik,o da ayri mesele
Bekarmısınız yaşınız kaç ? İş konusuna gelince ömrüm iş aramakla geçti kiminde tacize uğradım kiminde paramı alamadım en kötü çalışma şartlarına bile razı gelmeme rağmen bir türlü biyerde tutunamadım oyüzden işten yanada umudumu kestim evlilikten yana kestiğim gibi...

Yukarı Alt