uğraşmayın erkekler değişmez...

utopia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Nisan 2007
Mesajlar
132
Emoji Skoru
4
Her kadın gibi siz de sevgilinizin bazı huylarını değiştirmek istersiniz değil mi? Bu istek, bir kadın olarak, Tanrı'nın size verdiği en doğal hediyedir. Dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz ama başlamadan önce size kısa bir bilgi verelim.

Nedense bütün kadınlar, aralarında genetik bir anlaşma varmış gibi sevgililerini değiştirmeye çalışırlar. Genci, gecikmişi ama hepsi, ısrarla sevgililerinde beğenmedikleri bir huyu değiştirmek isterler. Aralarında hırsa bulanmışları, kimi zaman bunda başarılı da olur. Gerçi ortaya çıkan hilkat garibesi adam, tüm erkekler tarafından bir anda dışlansa da kadınlar bu 2 yaratığı bir müddet daha, enteresan bulurlar. İşte "Hanım köylü" ya da "Kılıbık" olarak adlandırılan modeller, bu yaratıklardır. Hatta bunların şarkı söyleyen modelleri de mevcuttur.

Ancak kadınların sevgililerinde değiştirmeyi başaramadıkları huylar da vardır. Bu klasik davranışlar hakkında bilgi sahibi olmayan hanımefendiler, değişime zorlama sürecinde sert bir kayaya çarparlar ve ellerindeki son adam da kayarak meçhule gider. Böyle bir hazin sonun sizi beklememesi için size, bir erkekte değiştiremeyeceğiniz bazı davranışları anlatacağız

Pazar günü tıraş olmak...

Normal doğum sonucu dünyaya gelmiş hiçbir erkek, pazar günleri sakal tıraşı olmayı istemez. Bu saplantısını hiçbir zaman sizinle paylaşmaz ancak her zaman aklındadır. Ve bildiği gibi uygular. Siz siz olun sevgilinizin sakal tıraşına müdahale etmeyin. "Yok, benimki yapmaz!" demeyin, dikkat edin akşamları televizyonda yayınlanan tıraş bıçağı reklamlarını gördüğünde bakışlarını ekrandan kaçırıyordur. Eğer değişim konusunda cesursanız ve ısrarlı davranmayı kafanıza koyup, hele de "Annemler gelecek, tıraş olacaksın değil mi?" gibisinden kinayeler sokuşturmaya başladıysanız, adamınız yakında ilişkiden kopacak demektir. Yapmayın! Uyuyan devi uyandırmayın.

Annesi...

Neredeyse arabasıyla eşdeğerdir. En önemli alışkanlığıdır. Değiştirmeye kalkmanız demek hem cinsinizle esaslı bir savaşa girmeniz demektir ki bu savaşı kazanan gelin namzedi görülmemiştir. Annesinden onu vazgeçirmeye kalkmak yerine, ağınıza düşürün, evlenin, bir erkek çocuk sahibi olun. Şartlar eşitlenmiş olacağından savaşı kazanma ihtimaliniz yüksektir. Ancak flört döneminde sevgilinizi Prens Charles, annesini de Kraliçe Elizabeth olarak görmeniz ve her bir araya gelişinizde kraliyet seremoni kurallarını uygulamanız hayrınızadır.

Maç...

Eğer sevgilinizin genlerinde bir kalite düşüklüğü ya da kromozom sıyırması yoksa bir erkek olarak en doğal dürtüsünün seks ve sonrasında da futbol olduğu açıktır. "Benimki İngiliz şekerim, medeni adam, futbol sevmez!" diyorsanız kendinizi aldatıyorsunuz. Dünyadaki tüm televizyon kanallarını gezin, yüzde 97'sinde, en fazla izlenme oranı, futbol maçlarındadır. Geri kalan
yüzde 3'ü ise erkeklerin birbirleriyle evlenebildikleri ülkelere aittir ki konumuzla ilgisi yoktur. Sevgilinizi maça göndermeme ya da televizyonda maç izletmemeye kalkışmanız gerçekten çok tehlikelidir. Bunu başarabildiğini sanan kadınların yüzde 97'si aile içi şiddet kurbanı olmuştur. Geri kalan yüzde 3'ü ise, sevgilileri homoseksüel olduğundan frijite vurmuştur. Uğraşmayın.

Sürü…

Kadınlar için en zor kavramlardan biri de sevgililerinin erkek arkadaşlarıyla olan bağlılıklarıdır. Hanımlar, sosyal yönleri daha güçlü bireyler olduklarından, tek başlarına hareket edebilir ya da yeni hemcinsleriyle kaynaşabilirler. Ancak erkekler küçük sürüler halinde yaşarlar. Kanka, Badi, Kankardeşi, Emmoğlu gibi ifadelerle birbirlerine hitap ederler. Alakasız zamanlarda, ilgisiz kadınlarla evlenseler, çok iyi bir sosyal statü yakalasalar da bu küçük sürü psikolojisine sahip erkekler, bir araya geldiklerinde, birbirlerini parmaklar, şapır şupur öpüşür, hayvani sesler çıkarır ya da enselerine şaplak patlatırlar. Sevgilinizi sürüsünden ayırmaya çalışmak sizin için hayati bir hata olacaktır. Dokunmayın. Sürüyü uzaktan seyredin.
 

julied

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
27 Şubat 2007
Mesajlar
61
Emoji Skoru
5
Valla ben katılamıyorum söylediklerine. Ya benim aşkım heralde diğer erkeklerden farklı.
1. Yanıma ne zaman gelecekse traşını mutlaka olur. hafta içi h.sonu farketmez
2. Annesine düşkün değildir. (kayınvalidem oğlundan çok beni düşünür. ona göre hep ben haklıyımdır. kızlar önce kayınvalidenizi fethedeceksiniz :)) )
3. hiç maç seyretmez, oynamaz öyle bir takıntısı yoktur. Sadece pazar günleri formula 1 i yada 2 yi izleriz. Ama bende çok severim.
4. Burda biraz haklısınız ama ben ona da çare buldum. Bekar olan arkadaşlarına birer sevgili ayarladım. Hatta kimisi nişanlı.:)) Şimdi biryere giderken biz kızlarıda götürüyorlar.

Ayrıca arkadaşlar; kayınvalidem ve kardeşleri bu çocuğu bukadar değiştirdin ya pes diyorlar bana.
 

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
Katılım
13 Nisan 2007
Mesajlar
23.272
Emoji Skoru
47.836
Yaş
40
Merhaba arkadaşım;
açıkçası ben tam tersi açıdan yaklaşıcam olaylara...

Ben sevdiğim adamı değiştirmeyi hiç düşünmedim,asla düşünmem de...

1-Traş olmak; canı isterse olsun,istemezse olmasın.. Hiç dert etmem bu konuları.. Benim için her hali yakışıklı...
2-Annesi; eşim annesiyle pek anlaşamaz hatta biraz problemli bir kadın olduğunu daha flört döneminde bana kendisi söyledi "fazla samimi olma,geldi mi yatıya kalmak ister, Allah korusun" demişti...
3-Maç; ikimiz de futbol izlemeyi çok severiz. Evde,dışarda fark etmez. Hep beraber izleriz...
4-Sürü; evet eşimin bekarlığından kalma arkadaşları var ve hala görüşüyorlar. Ama bir tek farkla! Sürüde bir kişi fazla var. O da benim! Beni çok çok severler,tabiyki ben de onları... Neden onları uzaktan seyredeyim ki? Hep beraber takılabiliriz...
laelaelaelaelae laelaelaelaelae laelaelaelaelae laelaelaelaelae laelaelaelaelae
 

Dishe

✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿
Kayıtlı Üye
Katılım
10 Nisan 2007
Mesajlar
4.002
Emoji Skoru
4
benımkı bıraz daha farklı,ısı geregı her gun tras oluyor, ama her erkek kadar annesıne duskun tabıı bu anlattılanla aynı derece de deıl,mac ızlemeye gelınce bende onla ızlıyorum,hatta gs fb macları bızım ıcın vazgecılmezdır ,artı suru meselesıne gelınce butun arkadaslarımız ortak bzım beraberlıgımız lıse yıllarından basladıgı ıcın belkıde...
I]
 
Yukarı Alt