• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Ultrasondan cinsiyet tahmini

-masal-

A$Ķ
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2013
1.784
475
Bebek poposunu dönmüş görünmez ki böyle

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 108 gün kaldı.

Bebeğinizin el ve ayak tırnakları yavaş yavaş uzuyor. Bebeğinizin başı ile poposu arasındaki mesafe 20 cm'den daha uzun. Bu noktada doğan bebeklerin yarıdan fazlasının yaşama şansı var.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Sad_princess

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2019
5
2
Hay Allah. Ya keseden filan anliyorlarmis ya ne bileyim o kadar merak ettim ki. Bide girmeden canım hiç istemediği halde yarım kalıp çikolata yedim güya 😂

-masal-

A$Ķ
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2013
1.784
475
Hay Allah. Ya keseden filan anliyorlarmis ya ne bileyim o kadar merak ettim ki. Bide girmeden canım hiç istemediği halde yarım kalıp çikolata yedim güya 😂
Keseden tahmin 6. Haftada bakılıyor bende bugün yarım kalıp cikolata yedim benimkide poposunu dönmüştü 😄

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 108 gün kaldı.

Bebeğinizin el ve ayak tırnakları yavaş yavaş uzuyor. Bebeğinizin başı ile poposu arasındaki mesafe 20 cm'den daha uzun. Bu noktada doğan bebeklerin yarıdan fazlasının yaşama şansı var.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

besyo85

KIZLARIMM:)
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2012
1.016
231

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-07-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 156 gün kaldı.

Önümzüdeki iki gün içinde kulaklar nihayi konumuna gelecektir. Bu haftadan itibaren kalbiniz hamileliğinizi desteklemek için %40-50 daha fazla çalışacaktır. Genellikle bu fazla iş yükü sorun teşkil etmez. Sağlıklı bir kalp artan bu ihtiyaç ile baş edebilir. Annelerde karnın iki yanında olan ligament ağrıları olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Lepistesb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2019
1.417
3.043
Keseye göre yarı buçuk bilgimle erkek diye düşünüyorum. öğrenince yazın bize 😊 sağlıcakla büyüsün

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-05-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt