• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

    Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

    Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Uludağ Üniversitesi Tüp Bebek

2015umut

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2018
54
11
Ben randevu aldım ağustos ayına verdiler. Randevu konusunda çok ileri tarihe veriyorlar. Bir kez aşılama yaptırdım bu kez doktor da kabul ederse tüp bebeğe geçmek istiyorum artık.
 

Hndn tyln

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2019
288
229
Ucretlimi oluyor nekadar bilen var mı ne yapmamız gerekiyor
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-10-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 226 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

2015umut

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2018
54
11
Merhaba n’aptınız tüp benek süreçtiniz nasıl gıdıyor
Merhaba,
süreçte hala çok baştayız. tahlillleri yenilemek istedi doktor. regli 3. ve 21. günü kan tahlili verdi ama o şansıma önce bayram tatiline sonra 2 kez haftasonuna denk geldi reglinin 3. ve 21. günü. doktor dışarıdaki tahlilleri kabul etmiyor. Süreç çok uzayacak ama ne yapalım sabır.
 

2015umut

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2018
54
11
sanırım tüm süreci baştan yaşayacağım. muhtemelen iki kez aşılama denenecek sonra tüp bebek için işlem yapılacak. birbirimizi buradan bilgilendirsek destek olsak çok iyi olur.
 
Yukarı Alt