• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Uluslar Arası Evden Eve Nakliyat

nesekilickaya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
41
14
Selamlar
bir arkadaşım sürekli kafamın etini yiyor. evini Almanya'ya taşımak istiyor sürekli firmalara bakıyor. istanbul'da kendisi.
ALmanyaya taşınacak yakında ailecek. eşi almanyalı zaten. oturma izinleri falan var.
şimdi bu arkadaşım firma önerisi istiyor
bildiğiniz uluslararası evden eve taşıma hizmeti veren firmalar var mı?

....com bu firmayı bulduk. herşeyi ile tam takır. telefonunu aldık bugün, yarın eşi konuşacak.

Son düzenleyen: Moderatör:

pisi

farklı birisi.
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
19
8
Uluslararası evden eve nakliyat için önerim benim ... araştırmalarım sonucu bu kanıya vardım. Bir çok firma gümrük işlemlerini bu firma ile yapıyormuş. Bence sizde bakın. Ben bir iki kere eşimle gidip bilgi aldım kendilerinden.
....com sitesi oradan bilgileri var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
41.562
120.280
Selamlar
bir arkadaşım sürekli kafamın etini yiyor. evini Almanya'ya taşımak istiyor sürekli firmalara bakıyor. istanbul'da kendisi.
ALmanyaya taşınacak yakında ailecek. eşi almanyalı zaten. oturma izinleri falan var.
şimdi bu arkadaşım firma önerisi istiyor
bildiğiniz uluslararası evden eve taşıma hizmeti veren firmalar var mı?

....com bu firmayı bulduk. herşeyi ile tam takır. telefonunu aldık bugün, yarın eşi konuşacak.
Uluslararası evden eve nakliyat için önerim benim ... araştırmalarım sonucu bu kanıya vardım. Bir çok firma gümrük işlemlerini bu firma ile yapıyormuş. Bence sizde bakın. Ben bir iki kere eşimle gidip bilgi aldım kendilerinden.
....com sitesi oradan bilgileri var.
Tamtakır bir firmaya çay kaşığımı bile taşıtmam:KK12:

Aysima Yargudas

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2020
1
0
Merhaba, izmir merkezli MY Nakliyat diye bir yer var Nato da calısan biri olarak genelde buraya gelen yabancı personel hepsi onları tercih ettigini söyluyor türk sahipleri şehirler arası nakliyatta yapıyorlar bizim evimizi tasıdılar sehirler arası ev taşıma yaptılar ama diğerlerine göre 2 katı pahalı onu söyleyeyim uluslararası evden eve nakliyatta yapıyorlar www.mynakliyat.com.tr adresinde telefonları var arayın isterseniz ailenizde sehit veya engelli varsa cok yardımcı oluyorlar onu soyleyim fiyat almanızı tavsiye ederim

Yukarı Alt