universal contour wrap (UCW) yaptıran var mı?

neurosis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
merhaba arkadaşlar.....

UCW yaptıran var mı? çok merak ediyorum 6 seansta 30 cm incelme :96: diyor.
yaptırıpta faydasını gören var mı?
şimdiden teşekkürler....

madamebathory

Countess
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Canım ben grupça diye bi sitedensatın aldım 3 seans, daha gitmedim ama gidicem yakında, bende merak ediyorum açıkçası :S

neurosis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Canım ben grupça diye bi sitedensatın aldım 3 seans, daha gitmedim ama gidicem yakında, bende merak ediyorum açıkçası :S
canım merhaba....
gittin mi ? nasıl sonuç? bende yanlış hatırlamıyosam ordan alıcaktım onunla ilgili hiç yorum bulamadım buraya yazdım bende , lütfen eğer gittiysen buraya neticeyi yazabilirsen sevinirim...
inşallah mutlu olmuşundur:)

ephedraurora

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım merhaba....
gittin mi ? nasıl sonuç? bende yanlış hatırlamıyosam ordan alıcaktım onunla ilgili hiç yorum bulamadım buraya yazdım bende , lütfen eğer gittiysen buraya neticeyi yazabilirsen sevinirim...
inşallah mutlu olmuşundur:)
Canım ben de almştım o uygulamadan ve yarın gidiyorum randevu aldım:) sonuçları burda paylaşıcam, umarım umduğum gibi olur:))

Son düzenleme:

ephedraurora

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Hahahahahahhah bugün gittim kızlar :) Şöyle söyliyim: 0.1 cm bile incelmedim çünkü uygulamanın açıklamasını cazip gelmesi için yalan yanlış yazıyorlar. Bu uygulama zayıflamak değil sıkılaşmak içinmiş, ben zaten çok sıkıyım, o yüzden hiç bi işe yaramadı:) Hani sarkan göbekler falan olur ya, onları toparlamak için kullanılan bir uygulama, bende sarkan hiç bir şey yok sadece fazla kilom var. Boşa para verdim yaniii, bide 5 seans aldım salak gibi :KK70: .. Kimseye tavsiye etmem, para tuzağı. Yürüyüş yapıp diet yapıp zayıflayın, böyle saçma sapan şeylere gitmeyin.

Son düzenleme:
Yukarı Alt