Üniversite mezunları buraya dikkat!!

SMYRA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
üniversite mezunuysanız yapamadığınız veya yapmadığınız bişeyler varsa ve ahh keşke söyle yapsaydım dediğiniz anlar oluyorsa bunları benim gibi hala öğrenci olan arkadaslarınızla paylaşmaya ne dersinizz??yerimseniben a.s gamyoncuiremsu a.s.

P

Pamuk

Ziyaretçi
istemediğiniz bir bölümdeyseniz biran önce bırakıp istediğiniz bölüme geçin, ben istemediğim bir bölümü bitiriyorum ve çok çok çok pişmanım bırakıcam dediğimde bırakmadığıma...

SMYRA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
istemediğiniz bir bölümdeyseniz biran önce bırakıp istediğiniz bölüme geçin, ben istemediğim bir bölümü bitiriyorum ve çok çok çok pişmanım bırakıcam dediğimde bırakmadığıma...
pamuk hangi bölümdesin ??neden pişmansın? istediğin bölüm neydi ?cok mu soru sordum ne layhayhoy

yxixldan74

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
selam canım! istemediğ bir bölümde okumanın ne olduğunu bilirim.sadece ailem izin vermediği için istedikleri bölümde okudum ve ne kazanmış olmak nede bitirmiş olmak beni heyecanlandırıp sevindirmedi.şu andada işsizim ve kendi bölümümdede çalışmak cazip gelmiyor.belki okuduğunuz bölümle çok zıt istekleriniz var ama ben yerinizde olsam şansımı denerdim yada psikolaji okurdum en azından isteğinize daha yakın ve son zamanlarda tutulan bir bölüm.sevgiler!

A

Arwen

Ziyaretçi
Ben öss de dereceye girilerek gelinen bir bölümde bile mutsuz olup bırakanları biliyorum.
Mutlu olmadıktan sonra ne anlamı kalır
Ama Türkiye şartlarını da birazcık gözönüne almakta fayda var
Herkes istediği bölümde okuyamayabiliyor
Hatta hiç okuyamayabiliyor
Herşeyin hayırlısı olsun...

lost87

Uyanalım Gaflet Uykusundn
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
23
ben düz lise sosyal bilimler mezunuyum
muhasebe okumak istedim tüm tercihlerimi o yöne yapmıştım
ama korkularım vardı
ticaret liselerine öncelik vardı ve ben sözel çıkışlıydım
muhasebe eşit ağırlıktı
ama istediğim oldu ve kazanmıştım
okuluda bitirdim sayılar işlemler formüller bilgisayara muhasebe kayıt işlemleri
sözel çıkışlı olarak beni yordu ama çok çalıştım
çok şükürde okulumu bitirdim...

SMYRA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
peki kızlar bi sorum daha olacak mesela üniv yıllarında cok gezdim derslerimi söyle söyle ihmal ettim veya hep ders calıstım hiç sosyal hayatım olmadı o yuzden cok pişmanım dediğiniz anlar oldumu??

A

Arwen

Ziyaretçi
peki kızlar bi sorum daha olacak mesela üniv yıllarında cok gezdim derslerimi söyle söyle ihmal ettim veya hep ders calıstım hiç sosyal hayatım olmadı o yuzden cok pişmanım dediğiniz anlar oldumu??
canım eğer akademik kariyer planlıyorsan notlarını yüksek tut
yok ben akademik kariyer peşinde değilim diyorsan, devlette kimse transkriptini ver demiyor yada ben diyen duymadım
ama ikisinin arasını bulmak lazım
sonuçta üniversite okuyorsun hakkını vermelisin
ama sosyal hayatı da ihmal etme çünkü en güzel yılların bu yıllar
:asigim:

SMYRA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım eğer akademik kariyer planlıyorsan notlarını yüksek tut
yok ben akademik kariyer peşinde değilim diyorsan, devlette kimse transkriptini ver demiyor yada ben diyen duymadım
ama ikisinin arasını bulmak lazım
sonuçta üniversite okuyorsun hakkını vermelisin
ama sosyal hayatı da ihmal etme çünkü en güzel yılların bu yıllar
:asigim:
haa ozman ben tamam kararındayım :dance:

Yukarı Alt