Üniversiteyi bırakıp yeniden sınava hazırlanmak istiyorum (yardım!)

lylavra

memento mori
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2016
180
1.617
arkadaşlar sınava hazırlandım puanım kesilmedi, sene başından beri istediğim tıp fakültesini kazandım :) ama hazırlandığım sene çok zor geçti benim için cidden benimle aynı durumda olan arkadaşlarım vardı çoğu istediği yere bölüme gidemedi. Çok çalışma, kararlılık ve azim isteyen bir süreçmiş cidden. Yapabileceğinize gerçekten inanıyorsanız hazırlanın. Merak ettikleriniz varsa mesaj atabilirsiniz hepinize kolay gelsin
tebrik ederim :) başarılar

gevezehatun

Çilekli sakızımın kokusu.
Kayıtlı Üye
28 Mart 2012
436
42
Tebrik ederim ben de hali hazırda üniversiteyi bırakıp yeniden psikoloji için sınava gireceğim. Ve senin o son mesajda başardığını söylemene kendim başarmış gibi sevindim. İnşaallah seneye bana da yazmak nasip olur.

Hybride

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2015
6
10
Tebrik ederim ben de hali hazırda üniversiteyi bırakıp yeniden psikoloji için sınava gireceğim. Ve senin o son mesajda başardığını söylemene kendim başarmış gibi sevindim. İnşaallah seneye bana da yazmak nasip olur.
Çok teşekkür ederiim inşallah sende başarırsın, istediğin yere gidersin :)

Bradlyvsjj123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
7
0
Merhaba öncelikle ben şimdi ailemin zoruyla istemediğim bi universiteyi yazdım mezuna kalmak istiyordum izin vermediler okul içime sinmedi ama yaptım sonra şimdi senin yazdığın başlığı okudum içim rahatladı tekrar hazırlanmak istiyorum ama puanım kırılacak hazırlık var okulumda eğer şimdi girdiğim seneden sonra 2 sene sonra mı puanım kırılmayacak yoksa universite 2.sınıftayken mi lüften yardımcı olun

Hybride

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2015
6
10
Mühendisliği 2. yıl bırakıp hemşire oldum. Tam destek benden sana.
Tebrik ederim canım senii çok teşekkür ederim

Merhaba öncelikle ben şimdi ailemin zoruyla istemediğim bi universiteyi yazdım mezuna kalmak istiyordum izin vermediler okul içime sinmedi ama yaptım sonra şimdi senin yazdığın başlığı okudum içim rahatladı tekrar hazırlanmak istiyorum ama puanım kırılacak hazırlık var okulumda eğer şimdi girdiğim seneden sonra 2 sene sonra mı puanım kırılmayacak yoksa universite 2.sınıftayken mi lüften yardımcı olun
Merhaba öncelikle çok kolay gelsin, Üniversiteyi en az 1 yıl okuyup öyle sınava girersen puanın kesilmez ama hazırlık kısmını bilemiyorum ama o da dahildir diye düşünüyorum. Yİne de en iyisi bunu ösym bürosundakilere ya da üniversitedekilere sormak gerek.

AnyWhere

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2017
735
888
yaaa bir ilk yazdıgına baktım şimdide kazandım yazışına... öyle mutlu oldum ki.Çok sevindim adına

Yukarı Alt