Üst Bacaklarımla Başım Dertte (Fotoğraflı)

Ebb96

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2016
60
17
Kızlar merhaba 20 yaşındayım ve gerçekten bacaklarımla başım dertte :110: Üst bacaklarım o kadar kalın ki ne yaptıysam olmadı kaç kilo olursam olayım durum aynı... yapısı bir tuhaf kaslı ve yağlı koştum yürüdüm bisiklet çevirdim pilates yaptım bacaklarım kaslandı sadece. okula gidiyorum her gün fazla vaktim de yok 1,5 senede 12-13 kilo kadar kilo aldım bu da benim bacaklarımın çirkinliğine çirkinlik ekledi boyum da kısa :KK43: 1,5 sene önce 41 kiloya kadar düşmüştüm şimdi 54 kiloyum boyum da 1.58 1.59 civarı. hiç bir şey olmuyor ben de artık dıştan bir uygulamaya karar verdim. ataşehirde bir yerle konuştum lipomatikle yağı alıyorlar sitelerindeki fotoğraflardaki sonuçlar gerçekse şahane fakat 8bin lira fiyat verdiler. ben 2 maksimum 3 bin ayırabilirim. çok meşakkatli olmayan böyle bir uygulama veya bana önerebileceğiniz başka bir şeyler var mı çok mutsuzum ve buna çok ihtiyacım var gerçekten :KK61:

Ebb96

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2016
60
17
İlk fotoğraftaki kız 1.57 ikinci fotoğraftaki 1.55 özellikle birincisi resmen hayalimdeki bacak son ekleyeceğim fotoğraftaki gibi ince olma gibi bişey olamayacağını biliyorum fakat ilki çok ideal benim için yardımlarınızı bekliyorum :KK22:

image1.JPG
Adsız1.jpg
image3.JPG

Ebb96

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2016
60
17
önerilerinizi bekliyorum cidden önemli benim için lipoliz liposuction vs. ile ilgili deneyimlerinize de ihtiyacım var :KK61:

sdktm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2010
2.225
599
lazer lipoliz için 2-3 bin yeterli değil canım malesef

aykalsuzan

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2016
63
8
Kızlar merhaba 20 yaşındayım ve gerçekten bacaklarımla başım dertte :110: Üst bacaklarım o kadar kalın ki ne yaptıysam olmadı kaç kilo olursam olayım durum aynı... yapısı bir tuhaf kaslı ve yağlı koştum yürüdüm bisiklet çevirdim pilates yaptım bacaklarım kaslandı sadece. okula gidiyorum her gün fazla vaktim de yok 1,5 senede 12-13 kilo kadar kilo aldım bu da benim bacaklarımın çirkinliğine çirkinlik ekledi boyum da kısa :KK43: 1,5 sene önce 41 kiloya kadar düşmüştüm şimdi 54 kiloyum boyum da 1.58 1.59 civarı. hiç bir şey olmuyor ben de artık dıştan bir uygulamaya karar verdim. ataşehirde bir yerle konuştum lipomatikle yağı alıyorlar sitelerindeki fotoğraflardaki sonuçlar gerçekse şahane fakat 8bin lira fiyat verdiler. ben 2 maksimum 3 bin ayırabilirim. çok meşakkatli olmayan böyle bir uygulama veya bana önerebileceğiniz başka bir şeyler var mı çok mutsuzum ve buna çok ihtiyacım var gerçekten :KK61:
Dışardan uygulanan yöntemlerden medet ummamak lazım bence,benim de kilolarımla başım dertte,ben lazerlipoliz düşünüyorum ama şu anda kilo fazlam olduğunu söyledi görüştüğüm doktor,biraz zayıflamadan olmaz dedi:KK43:

Ebb96

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2016
60
17
Fiyatlar hakkında bilginiz var mı 8bini buluyorsa diğeri daha mantıklı en geç ertesi gün çıkarsınız ameliyat değil bu hemen normal hayatınıza dönersiniz diyorlar ama işte ne yazık ki çok fazla ve lazer lipoliz için çok sancılı diyorlar başka bildiğiniz etkili bir yöntem var mı acaba

Yukarı Alt