Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

UTANÇ

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Angellinne tarafından 12 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2018
    Konu Sahibi : Angellinne
  1. Angellinne

Angellinne Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    merhaba hanımlar eski konularıma bakipta buraya yazmayın lütfen eski eskide kaldı ben artık önüme bakıyorum ve çocuklarımla bir hayat mücadelesi veriyorum rica ediyorum eski konunda bu varmış gibi şeyler kullanmayın bugün hayatımın en utanç dolu birgununu eski eşimin abisi ile sürekli irtibatta idik kendisi çocuklarımı görmeye geliyordu yardım ediyordu veben onu gerçekten Bi abi olarak çok seviyordun o da beni kardeşi gibi görüyor sanıyordum bugün çocuklar babalarindaydi ve bu şahıs sözde onları almaya geldi ıvır zıvır yiceknicecek biseyler de almış geldi bende içeri buyur ettim biraz durdu başı önde demez mi senin için geldim o an aklım gitti sandım nefesim kesildi konuşamadım ardından seni çok severim bilirsin dedi ama aklından çıkmıyor muşum bu sevgi farklı bir sevgiye dönüşmüş karısını görmek bile istemiyormuş bu nasıl bise ya nedir bu böyle ben hiç konuşamıyorum İstanbula dairesi var bunun ve kimse bilmez adresi kiraya vermiş seni de çocukları da alıyım götüruyum benimle evlen dedi benim abi dediğim insan bunca zaman bana bu gözle bakmış ben de beni ne kadar çok seviyor gerçek abi kardeş gibiyiz demistimgectimiz sevgililer gününde karısına yüzük almış ertesi gün beni de götürdü 5 taş almıştı paramız Pülümür ortak olduğundan hiç fark etmedim eşim beni dovdugunde buda çoğu zaman ona vururdu yada kavga çıkarırdı herkesi karşısına alırdı ben hiç fark etmedim kardeşine bize düşkün kıyamıyor derdim ama adamın niyeti farklıymış hatta zamanında bana niye bosanmiyorsun bundan diye sormuştu biz bosandimizda adam bana hayırlı olsuna aramışti ben hiç böyle düşünmedim hiç aklıma gelmedi kayinvalide eltilerle görüşürüm şimdi nasıl bakarım yüzlerine nasıl konuşurum üstelik bu adam bugun elimi tuttu ve sarılmaya çalıştı Bi hısım kendime kedim kovdum evimden sizce bu olanları anlatmalimiyim herkese sürekli arıyor msj atıyor yegenlrini çok seviyormuş babalarının yapamadığı babaligi yaparmış sen git kendi çocuklarına yap babalık pislik adam eski eşime çok üzülüyorum gercekteb

-Mihrimah ve Pink_Butterfly92 bunu beğendi.
  2. 12 Ağustos 2018
  3. Giderli Hatun

Giderli Hatun Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    193
    :KK14:

TamBirRabia, -Mihrimah ve Aryameryem bunu beğendi.
  4. 12 Ağustos 2018
  5. gecenin_resmi

gecenin_resmi BUDA GEÇER!! Üye

Ödül Puanları:
    78
    şerefsiz

minekosan, defne-28, -Mihrimah ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  6. 12 Ağustos 2018
  7. gecenin_resmi

gecenin_resmi BUDA GEÇER!! Üye

Ödül Puanları:
    78
    mesajlari sakla.aileye karısına herkese göster.yarin sana iftira atarlar haberin olsun.lakin bu adam bu cesareti nerden buluyor.hic mi korkmuyor

MusYuSare, defne-28, Korbaykus ve diğer 17 kişi bunu beğendi.
  8. 12 Ağustos 2018
  9. Angellinne

Angellinne Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    haklısın bende öyle yapıyorum ya Bi gün yemeğe gittik ailece karısı bise istedi yapmadı sonra elim bana işaret etti sen iste diye ben istedim hemen oldu yazık elim de abin sana kıyamaz her istediği yapar dedi şimdi taşlar oturuyor yerine biz çok yakındı abi kardeş gibi hiç aklıma gelmezdi boyle

-Mihrimah bunu beğendi.
  10. 12 Ağustos 2018
  11. snicket

snicket Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    33
    Şok şok şok! Anlattığınıza göre siz evliyken de meyli varmış size. Siz dahil kimse farketmemiş. En ufak bir şekilde yüz verirseniz bütün ihale size kalır gibi geliyor.

Eski eşinizi üzmek için onu baştan çıkarmaya çalıştığınızı ve eve aldığınızı söyleyebilir. Mesajlar ve varsa başka deliller bunları saklayın.

Bu düşüncelerinin asla olmayacağını kesin bir dille belirtip irtibatı kesin.

Allah yardımcınız olsun.

Narkissos, minekosan, ice floe ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  12. 12 Ağustos 2018
  13. slapbang

slapbang Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    Ohaaa iğrenç ya kendisi evli bi de yazık

-Mihrimah ve melankolimm bunu beğendi.
  14. 12 Ağustos 2018
  15. Mantarkafa

Mantarkafa Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    48
    Gerçek mi ???

-Mihrimah ve gercekneydi bunu beğendi.
  16. 12 Ağustos 2018
  17. Binmuhtesemgunes

Binmuhtesemgunes Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    48
    Elinizde delil olmadan şakın kimseye söylemeyin
    Msj atarsa o msj aynen annesi ya da babasına atın oğlunuza sahip çıkın diye
    Ve asla evinize alışta selam sabah etmeyin

Şeref yoksunu ahlaksız

-Mihrimah, gercekneydi ve 2ciceksahibi bunu beğendi.
  18. 12 Ağustos 2018
  19. tugsem_10

tugsem_10 Catik kasli premsesin annesi Üye

Ödül Puanları:
    143
    Oha diyorum.böyle abiye.

-Mihrimah bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.