utangaç erkekler

littlelisa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
kızlar size bir sorum olucak. siz utangaç erkekler hakkında ne düşünürsünüz? tatlı mıdırlar yoksa itici mi. sevgiliniz utangaç olsaydı ne yapardınız? yorumlarınızı bekliyorum :yes:

melenkoli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Bence çok Tatli Oluyolar.mesela Benim Eşim çok Utangaçti.beni Görmeye Geldiklerinde Ben Onun Yüzünü Hiç Görememiştim. çünkü Onun Başi Bi Kere Kalkmadiydi Yerden.

melenkoli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
:yes: :yes: bana ne biliim çok şeker gelmişti.babama karşlı falan çok mahcup haldeeydi. ben tavsiye ederim yani:yes:

mesure

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
Benimde sözlüm ilk tanıştığımızda öyle utangaçtıki karşımda özellikle annemin karşısında resmen titrerdi ama zamanla alışınca düzeldi artık utangaçlıktan eser yok diyebilirim :) Bencede başta insana çekici gelen bir durum,çok rahat olan kendinden emin bir erkek bana o kadar cazip gelmiyor nedense.

tutuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
bazen iyi oluyor ama ben her zaman erkek ön planda olmalı diye düşünüyorum,çok değil birazcık... birazcık daha atak olmalı,tabi ar,utanma duygusu ile çekingenlik ve pasiflik de ayrıdır... amaan ne diyom ben :)

forest

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
tutuklu .!.:
bazen iyi oluyor ama ben her zaman erkek ön planda olmalı diye düşünüyorum,çok değil birazcık... birazcık daha atak olmalı,tabi ar,utanma duygusu ile çekingenlik ve pasiflik de ayrıdır... amaan ne diyom ben :)

sana katılıyorum :)

Yukarı Alt