Ütü Hakkında Yardımınıza İhtiyacım Var :)))

Kurabiyemusavir

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
818
Ceyizime ütü alacağım ama hangisi iyi hangisi kötü hicbir fikrim yok. Kazanli almak istiyorum ama çok iyi denilenlerin fiyatı oldukça yüksek. Saticilara sorsam sattiklari hep cok iyi :kızgın: kararsizim yardiminiza ihtiyacım var hanımlar :KK68::KK68:

zambaktakikelebek

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
122
bebişkom 5 tane ütü denemiş biri olarak bu konuda deneyimli olduğumu düşünüyorum :KK70: bir kere kazanlı ütü alarak boş yere para harcama. Kazanlı ütü parasına hem ütü hem süpürge alırsın. Ütü kesinlikle philips canım, model vermeme gerek yok philipsin 300-600 lira arasındaki tüm ütüleri gayet iyi. Hiç zorlanmadan jilet gibi yapıyor kıyafetleri.

Kurabiyemusavir

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
818
bebişkom 5 tane ütü denemiş biri olarak bu konuda deneyimli olduğumu düşünüyorum :KK70: bir kere kazanlı ütü alarak boş yere para harcama. Kazanlı ütü parasına hem ütü hem süpürge alırsın. Ütü kesinlikle philips canım, model vermeme gerek yok philipsin 300-600 lira arasındaki tüm ütüleri gayet iyi. Hiç zorlanmadan jilet gibi yapıyor kıyafetleri.
Gerçekten bu cevap çok iyi geldi çünkü kazanlı ütüyü almayı planlıyordum ama karar verememiştim. Hem süpürge hem de ütü alırım gerçektende dediğn gibi o paraya çok teşekkür ederim :21::21::21:

siduri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Kesinlikle Bosch almayın. Sürekli bozuluyor, servis de iyi değil. Philips iyi.

0fLu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
762
Phillps cok iyi Masallah diyim suraya bi nazar boncugu birakayim :nazar::KK9:

Yukarı Alt