Ütü seçimi

Ming Shu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2019
243
349
Kazanlı bana pek kullanışlı gelmiyor. Philips, Azur ve Siemens. Bu 3 ütü markasından şaşma. Ütünün Watt'ı yüksek olacak, kendisi de ağır. Yoksa kazan kepçe bahane ..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-06-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 149 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, verniks kazeoza oluşmaya başlar. Verniks kazeoza, bebeğinizin derisini kaplayan krem görnümlü bir maddedir. Verniks kazeoza bebeğin derisini, gelişmekte olan bezleri ve duyu hücrelerini korur. Verniks, ölü hücreler, bebeğin derisindeki yağ bezlerinden meydana gelen yağlar ve lanugodan (geçici tüyler) meydana gelir. Annelerde lökore olarak bilinen bir beyaz akıntı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

AnaelZan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2015
205
117
Bende ütü arayışındayım Vestel Kazanlı ütü aldım gayet iyi ama kesinlikle eşimin bazı gömleklerini ütülemiyor açmıyor bu sebeble daha iyi ve kesinlikle zor kumaşları bile ütüleyen bir ütü istiyorum

blue-34

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2019
375
345
Kızlar yakın zamanda tencere seti veya kirli sepeti alan var mı
Tavsiyesi olan
Korkmaz’ı beğeniyorum tencerede
Granit asla sevmiyorum
Sağlıksız gibi geliyor
Kirli sepeti o kadar aradım ki, mümkün değil beğenmedim , interneti talan ettim yok
Plastik istemiyorum , hasır ama kaliteli istiyorum ve bir de ütü, elektrikli süpürge ve son olarak klozet takımı
Akrabalara uzağız diye ertelemiştim fakat doğum için gelecekler olacak
Erteleme ve kararsızlık huyu bitirdi beni
Kaliteli olsun 🤦🏻‍♀️🙅‍♀️💁🏻‍♀️ değişim için

Yukarı Alt